Toki Adana Yüreğir Evleri İhalesi Bugün

Toplam 888 adet konut, lise, cami ve ticaret merkezinden meydana gelen Toki Adana Yüreğir Evleri'nin ihalesi bugün gerçekleşecek...

17 Mayıs 2016
Toki Adana Yüreğir Evleri İhalesi Bugün Toplam 888 adet konut, lise, cami ve ticaret merkezinden meydana gelen Toki Adana Yüreğir Evleri'nin ihalesi bugün gerçekleşecek...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Adana'da yeni bir projeye start veriyor. Toki Adana Yüreğir Evleri bugün saat 14:00'da ihaleye çıkıyor.

Yüreğir Karşıyaka mahallesinde hayata geçirilecek olan proje toplam 888 adet konuttan meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 24 derslikli lise, bir ticaret merkezi ve bir cami bulunuyor.

Toki Adana Yüreğir Evleri projesinde inşaat çalışmaları sözleşme imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak başlayacak. Projenin 120 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Toki Adana Yüreğir Evleri ihalesine katılacakların tekliflerini en geç bugün saat 14:00'a kadar Atakent Mahallesi 221. Sok. Halkalı Küçükçekmece adresinde yer alan Toki İstanbul Hizmet Binası'na elden ya da iadeli taahhütlü posta ile teslim etmesi gerekiyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ Konya Meram Emekliler Çekilişi 11 Mayıs'ta!

TOKİ Konya Meram Emekliler Çekilişi 11 Mayıs'ta!

TOKİ'nin Konya Meram Emeklilere Özel Projesi kapsamında satışa çıkarttığı konutlar için kura çekiliş

21 Nisan 2017


TOKİ Konya Meram Çekilişi 11 Mayıs'ta!

TOKİ Konya Meram Çekilişi 11 Mayıs'ta!

TOKİ'nin Konya Meram Gödene Projesi kapsamında satışa çıkarttığı konutlar için kura çekilişi 11 Mayı

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.