TOKİ Ankara Saraycık kentsel dönüşüm ihalelerini Eylül'de yapacak

Ankara Sincan Saraycık’ta hayata geçirilecek olan kentsel dönüşüm ve gelişim projeleri 2. ve 3. Bölge için ihale tarihleri belli oldu.

02 Ağustos 2017
TOKİ Ankara Saraycık kentsel dönüşüm ihalelerini Eylül'de yapacak Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara Sincan Saraycık’ta hayata geçecek 2 bin 43 metrekarelik proje için çalışmalara başladı. Ankara Sincan Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi 3. Bölge 1. Etap ve 2. Bölge 1. Etaplarının ihaleye çıkacağı duyuruldu.

İhaleye çıkacak olan Ankara ili Sincan ilçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm Ve Gelişim Projesi 3. Bölge 1. Etap, 541 adet konut 1 adet T9-A, 1 adet T9-B, 1 adet mescit, 1 adet imam hatip lisesi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini kapsıyor. İhale, 19 Eylül 2017 tarihinde saat 14.00’da gerçekleşecek.

Ankara ili Sincan ilçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2. Bölge 1. Etap 1000 adet konut, 2 adet ticaret merkezi, 1 adet mescit, 1 adet kapalı otopark inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini kapsayacak. İhale tarihi ise 20 Eylül 2017 saat 14.00 olarak belirlendi.

Ankara ili Sincan ilçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 3. Bölge 2. Etap 502 adet konut 1 adet 32 derslikli ilköğretim okulu, 1 adet otopark inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini kapsayan ihale ise 18 Eylül 2017 tarihinde düzenlenecek.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ İstanbul Maltepe’de 305 konut inşa edecek

TOKİ İstanbul Maltepe’de 305 konut inşa edecek

TOKİ tarafından, “Kentsel Dönüşüm Projesi” çerçevesinde, yerinde dönüşüm uygulamasıyla İstanbul’un M

15 Ağustos 2017


TOKİ Yalova Armutlu Konutları kura çekilişi bugün yapılacak

TOKİ Yalova Armutlu Konutları kura çekilişi bugün yapılacak

TOKİ’nin Yalova’da inşa ettiği Yalova Armutlu TOKİ Konutları’nın hak ve konut belirleme kurası bugün

15 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat