TOKİ Ceyhan Konutları’nda Başvurular 4 Bini Geçti

Adana Ceyhan'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Kasım 2015
TOKİ Ceyhan Konutları’nda Başvurular 4 Bini Geçti

TOKİ Ceyhan 1. Etap Konutları'na 1 haftada 4 binin üzerinde başvuru geldi...

Ceyhan Belediyesi'nin girişimleriyle Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek olan 1. etap toplu konutların başvuru kayıtlarına yoğun ilgi devam ediyor.

TOKİ Ceyhan Konutları'nda bir hafta önce başlayan başvurular kapsamında alt ve orta gelir düzeyindeki vatandaşların başvuru sayısı 4 bini geçti. Konu ile ilgili açıklamada bulnan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, " TOKİ konutlarını ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın konutlara gösterdiği ilgi, ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesidir. Biz onlara hizmet etmeyi şeref biliyoruz. Partimizin yeniden güçlü bir şekilde iktidara gelmesiyle hizmet etme olanağımız daha da artacaktır” dedi.

TOKİ Ceyhan 1. etap konutları Ceyhan Şehir Stadyumu’nun karşındaki belediyeye ait 90 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilecek. Her türlü donatı alanlarının yer alacağı projede daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.