TOKİ Dilovası Köseler Konutları’nın Temeli Atıldı!

19 Ekim 2015
PAYLAŞ
TOKİ Dilovası Köseler Konutları’nın Temeli Atıldı!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Dilovası Köseler mahallesine hayata geçirilecek olan 915 konutun ve sosyal tesislerin temeli atıldı...

Dilovası Köseler mahallesinde hayata geçirilecek 1 ticaret merkezi, 2 sosyal tesis, 1 mescit, 1 kapalı otopark, 6 dükkan ve 915 konutun temeli atıldı. Törende Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, halka verdikleri vaatleri birer birer yerine getirdiklerini ifade ederek, “Bu gün burada temelini atarak yapımına başlanacak olan 915 konut ile insanlarımızın modern ev ihtiyacını karşılayacağız. Modern ve kaliteli inşaatlarla burası bir yaşam merkezi haline gelecek. Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Dilovası Kaymakam Hulusi Şahin ise “Geleceğe umutla bakıyoruz. Çevremizi koruyarak ve sanayileşmeyi de çevreye duyarlı bir biçimde olmasını istiyoruz. Bu proje ile konut kültürü oluşmasını sağlayacak. TOKİ bir şehir kültürü oluşturacaktır. Bu güzel yerde TOKİ önemli bir projeyi hayata geçiyor. Burada Gebze’deki Mutlukent’i görüyorum.” dedi.

Hayata geçirilen proje ile sağlıklı yaşamı en güzel şekilde temin edeceklerini ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Hizmet anlayışımız insanı yaşatmak üzerine kurulmuş. Bu proje ile sağlıklı yaşamı en güzel şekilde temin edeceğiz. Burada ikamet edenler işlerine bisiklete binerek gidecek. Dilderesi’nde de 2017 yılında balık tutacağız. Sanayicilerle birlikte Eynerce Kavşağı’nı yapıyoruz. 2016 yılı sonuna kadar doğalgazı da yapacağız. Bu yaşam alanının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


"TOKİ Dilovası Köseler Konutları’nın Temeli Atıldı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap