Toki Hatay Yayladağı kura sonuçları açıklandı

TOKİ’nin çalışmalarını hızla sürdürdüğü Hatay Yayladağı konutları projesinde hak sahipleri çekilen kura sonucu ile belli oldu.

28 Temmuz 2017
Toki Hatay Yayladağı kura sonuçları açıklandı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Hatay’da hayata geçirilecek TOKİ Hatay Yayladağı konutları projesinin inşaat çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları süren projede yer alan konutlar için kura çekilişi dün (27 Temmuz 2017 tarihinde) yapıldı. Kura çekilişi Yayladağı Belediyesi Toplantı Salonu’nda noter huzurunda yapıldı.

TOKi Hatay Yayladağı konutları projesi toplam 133 adet daireden oluşuyor. Projedeki konutların 93 tanesi 2+1, 40 tanesi ise 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Uygun fiyatlarla herkesin ev sahibi olmasını amaçlayan TOKİ’nin bu projesindeki konutların taksitleri ise 2+1 daireler için 249 TL’den başlayan taksitlerle yüzde 12, 15, 20 peşinat ve 180, 216, 240 ay vade seçenekleri bulunuyor. Projedeki diğer konut tipi olan 3+1 daireler için ise 486 TL’den başlayan taksitlerle, yüzde 10, 15, 20 peşinat ve 120, 156, 180 ay vade seçenekleri sunuluyor.

TOKİ Hatay Yayladağı konutları projesi ile yörenin geleneksel mimarisini modern bir yapı anlayışıyla bir araya getirerek inşa ediyor. Projedeki konut bloklarının cephelerinde zemin kat seviyesinde taş kaplamalar, kat silmeleri ve söveler kullanılarak dizayn ediliyor. Projede konutların yanı sıra 4 adet dükkânlı ticaret merkezi bulunuyor.

TOKİ Hatay Yayladağı konutlarının kura sonuçları aşağıdaki linke tıklayınız.

KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ Konya Ereğli Orhaniye konutları ihaleye çıktı

TOKİ Konya Ereğli Orhaniye konutları ihaleye çıktı

TOKİ’nin Konya Ereğli Orhaniye’de hayata geçirdiği konut projesinin ihalesi bugün yapıldı. Proje, ye

14 Kasım 2017


TOKİ Superbrand’ın süper markalar listesine girdi

TOKİ Superbrand’ın süper markalar listesine girdi

TOKİ, tüketicilerin belirlediği Superbrands'in 2016-2017 Türkiye Araştırması'nda, tek kamu idaresi o

14 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.