Toki Kayaşehir 19. Bölge Teslim Tarihi Belli Oldu

06 Ocak 2016
PAYLAŞ
Toki Kayaşehir 19. Bölge Teslim Tarihi Belli Oldu

Toki Kayaşehir 19. Bölge teslim tarihi belli oldu. İşte Toki Kayaşehir teslim tarihi…

Toki Kayaşehir 19. Bölge teslim tarihi belli oldu. Toplam 994 konuttan oluşan Toki Kayaşehir teslimleri 11 Ocak-19 Şubat 2016 tarihleri arasında “Konut Teslim Programı” çerçevesinde, projenin müteahhit fiması Tümaş-Türk Mühendislik Müşavirlik ve Müteahhitlik A.Ş tarafından İstanbul Kayaşehir 19.Bölge şantiyelerinde yapılacak.

Saat 09:00’da başlayacak olan Toki Kayaşehir teslimleri sırasında hak sahiplerinin yanında bulundurması gereken belgeler ise şöyle;
1. KDV ve doğalgaz güvence dekontu (Bankaya yatırılacak)
2. Sözleşme ve nüfus cüzdanı veya kimlik belgesi,
3. Konut alıcısının kendisinin konutu teslim alamaması halinde noter onaylı vekaletname ile konut teslimleri vekiline yapılacak.

İstanbul Kayaşehir 19. Bölge konut projesi kapsamında satışı yapılan konutlara ait banka şubesi İkitelli ve Başakşehir şubeleri olması nedeniyle, konut alıcıları KDV ve doğalgaz abonelik ve güvence taksitini sözleşme imzaladıkları Temerküz şubesinden yapabilecekler.

Toki Kayaşehir 19.Bölge teslim programı için tıklayınız

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Toki Kayaşehir 19. Bölge Teslim Tarihi Belli Oldu" haberine ait 2 yorum

Yusu ete

08 Jan 2016, 06:05

Geç teslim oldu hem Özür hem zarar telafisi için bi ödeme yapmaları lazım ama Toki böyle birşey olmayacağını söyledi ben hakkımı mahkemede ariyicam aldığımızda beri sorun bütün planlar hayal oldu

Bahar

27 Jan 2016, 00:34

A 25 blok heralde insaat pisligiyle teslim olucak.Boyle rezalet gorulmemistir.Teslim tarihine gunler kaldi ama ara katlarda hale pencere cami kalebodur mermer parcalari birakilmis nasil guvenipte bu evlerde yasiycaz yazik hakikaten yazik sanki para degil pul yatirdik.

Yorum Yap