TOKİ Kayaşehir Kura Sonuçlarının Tam Listesi

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

12 Mayıs 2015
TOKİ Kayaşehir Kura Sonuçlarının Tam Listesi

TOKİ Kayaşehir 18'inci bölge 1'inci ve 2'inci Etap ile 19'uncu bölge kura sonuçları açıklandı. İşte TOKi Kayaşehir kura sonuçlarının tam listesi

TOKİ Kayaşehir kura sonuçları açıklandı. TOKİ İstanbul Kayaşehir 18'inci bölge 1'inci ve 2'inci Etap ile 19'uncu bölge kura sonuçlarının tam listesi duyuruldu.

TOKİ Kayaşehir Kura Sonuçlarının Tam Listesi

İstanbul Kayaşehir 18'inci bölge 1'inci ve 2'inci Etap ile 19'uncu bölge kura sonuçları kesinleşti. Alt gelir grubuna hitap eden TOKİ Kayaşehir projesinde ev sahibi olmaya hak kazananların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Kura sonucunda konut satın alma hakkı kazanan alıcılar peşinat bedelinden ( yüzde 15, yüzde 20, yüzde 25 veya yüzde 40 ) başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutarı 11 Mayıs - 19 Haziran 2015 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Başakşehir Şubesi'ne yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.

İşte TOKİ İstanbul Kayaşehir 18'inci bölge 1'inci ve 2'inci Etap ile 19'uncu bölge kura sonuçları :

TOKİ Kayaşehir 1 oda 1 salon Kura Sonuçları Tam Listesi

TOKİ Kayaşehir 2 oda 1 salon Kura Sonuçları Tam Listesi

TOKİ Kayaşehir 3 oda 1 salon Kura Sonuçları Tam Listesi

TOKİ Kayaşehir 4 oda 1 salon Kura Sonuçları Tam Listesi

İstanbul Kayaşehir 18'inci bölge 1'inci ve 2'inci Etap ile 19'uncu bölge Toplu Konut Uygulamaları kapsamında TOKİ İdaresi tarafından inşa ettirilen 1100 adet konut, 23 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş'nin İstanbul'daki tüm şubeleri aracılığı ile kuralı satış yöntemi ile satışa sunuldu.

TOKİ Kayaşehir Fiyat Listeleri

TOKİ Kayaşehir 18'inci Bölge 1'inci Etap Fiyat Listesi

TOKİ Kayaeşhir 8'inci Bölge 2'inci Etap Fiyat Listesi

TOKİ Kayaşehir 19'uncu Bölge Fiyat Listesi

TOKİ Kayaşehir Konutları Teslim Tarihi

TOKİ Kayaşehir Konutlar sözleşme imzalama tarihinden itibaren 36 ay içerisinde teslim edilecek. Satış bedelleri KDV hariç bedeller olup, 3065 sayılı yasa kapsamında geçerli KDV oranı üzerinden KDV tutarı konutun teslimi öncesinde peşin tahsil edilecek, ayrıca vade sonuna kadar altı aylık artış dönemlerinin başında borç bakiyesine uygulanan artış tutarı üzerinden KDV tahsil edilecektir.

-

TOKİ Kayaşehir Kura Sonuçlarının Tam Listesi

-

Yukarıda yer alan TOKİ Kayaşehir Kura Sonuçlarının Tam Listesi ve TOKİ Kayaşehir Konutları Fiyat Listesi dahilindeki bilgiler ve dökümanlar toki.gov.tr adresi kaynak alınarak hazırlanmıştır.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.