TOKİ Konutta İndirime Gidiyor

11 Eylül 2014
PAYLAŞ
TOKİ Konutta İndirime Gidiyor

Dar gelirli vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ bu kez de indirim fırsatı ile konut sahibi sayısını arttırmayı hedefliyor.

Ünal Köken vatandaşların daha kolay konut sahibi olabilmesi için Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı ile yaptığı görüşmeler sonuç verdi. Böylelikle (TOKİ) Kandıra’ya yapılacak olan konutlar da indirime gitti.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kandıra’ya yapılacak olan konutlara, vatandaşların talebi üzerine İndirim kampanyası düzenledi.

GÖRÜŞMELER SONUÇ VERDİ

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken vatandaşların daha kolay konut sahibi olabilmesi için Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı ile yaptığı görüşmeler sonuç verdi. Böylelikle (TOKİ) Kandıra’ya yapılacak olan konutlar da indirime gitti.

BAŞVURU 30 EYLÜL’E KADAR

B1 tipi konutların eski satış fiyatı 99 bin 600 lira, 88 bin 500 liraya C tipi konutların eski satış fiyatı 141 bin 600 liradan 125 bin 500 liraya çekildi. Toplu konut uygulaması kapsamındaki konutların satış işlemlerinde T.C.Ziraat Bankası A.Ş. Kocaeli-Kandıra Şubesi bankacılık hizmeti verecektir. Konut alıcılarının yetkili banka Şubesine, B1 tipi konutlar için 4 bin lira, C tipi konutlar için 6 bin lira başvuru bedelini 30 Eylül 2014 tarihine kadar yatırmaları gerekmektedir.


"TOKİ Konutta İndirime Gidiyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap