TOKİ Nevşehir 4. Etap Bloklarında Sözleşme Dönemi!

28 Ağustos 2015
PAYLAŞ
TOKİ Nevşehir 4. Etap Bloklarında Sözleşme Dönemi!

TOKİ'nin Nevşehir Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde inşa ettiği 4. Etap bloklarında 98 hak sahibinin sözleşme dönemi 1 Eylül'de başlayacak.

Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliği ile hayata geçirilen Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde yapılan 4. Etap bloklarında TOKİ tarafından satışa sunulan ve geçtiğimiz günlerde yapılan kura ile belirlenen 98 hak sahibinin sözleşme dönemi 1 Eylül-4 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacak.

Nevşehir Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, TOKİ tarafından satışa sunularak, 25 Ağustos 2015 tarihinde Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 1. Noter Vekili İbrahim Ersoy tarafından gerçekleştirilen kura çekimi ile hak sahipliği kazanan vatandaşların, Halk Bankası Nevşehir Şubesi’nde sözleşme imzalamaları için belirtilen süre 1 Eylül 2015 tarihinde başlayacak.

4 Eylül 2015 Cuma günü mesai saati sonuna kadar hak sahiplerinin TOKİ ile sözleşme yapmak için Halk Bankası Nevşehir Şubesi’ne başvurmalarının gerektiğinin belirtildiği açıklamada, 01Eylül- 4 Eylül 2015 tarihleri arasında TOKİ ile sözleşme yapmayanların hak sahipliğinin geçerliliğini yitireceği uyarısında bulunuldu.

İHA


"TOKİ Nevşehir 4. Etap Bloklarında Sözleşme Dönemi!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap