Toki Samsun İlkadım Kentsel Dönüşüm Projesi 1.Etap İhalesi Bugün

26 Kasım 2015
PAYLAŞ
Toki Samsun İlkadım Kentsel Dönüşüm Projesi 1.Etap İhalesi Bugün

Toki Samsun İlkadım Karın Mahallesi kentsel dönüşüm ve gelişim projesi 1.etap bugün ihaleye çıkıyor...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Samsun İlkadım Karan Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1.etabı bugün saat 14:30'da ihaleye çıkarıyor.

Toki Samsun İlkadım kentsel dönüşüm projesi 1.etapta toplam 953 konut yer alıyor.

Samsun İlkadım Toki Evleri ihalesi, Toki İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi, 221 Sokak, No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) Halkalı Küçükçekmece adresinde yapılacak.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Toki Samsun İlkadım Kentsel Dönüşüm Projesi 1.Etap İhalesi Bugün" haberine ait 2 yorum

Seyhan

24 Dec 2015, 16:41

Sayin ilgililer yaptiginiz projeler cok guzel yanliz avrupada olan vatandaslarimizida biraz dusunurseniz cokta menmun ollacagiz mersinde bazi illerimizde dubleks evler yapmisiniz halka sunmusunuz ve biz bunu samsun illimizden bekliyoruz tabiki biz gurbetcilerde yarallanmasini bekliyoruz saygilarimla simdiden ilginiz icin tesekkurler.

tahir adalı

27 Jan 2016, 01:01

kentsel dönüşüm de erdoğan tok hastahane mahallesi sakinlerini kandırdı. hani dönüşüm başkan mahalledeki rezaleti halen neden görmemek için uğraşıyorsun.millet evlerini 5 yıldır bu meseleden tadilat dahi yaptıramadı.ne satabiliyoruz,nede kiraya verebiliyoruz. komşularımızın çoğu evlerini boşaltıp kiraya gitti. erdoğan tok temmuz dedi eylül dedi,acak 2016 dedi insanları kandırıp duruyor. kardeşim el vicdan bu insanlar cumhur başkanı hürmetine sana oy verdi. bundan sonra alamazsın. sen dürüst bir başkan değilsin.yemin olsun necaddit başkan devam etse idi bu mesele şimdi bitmişti büyük hata yaptık.

Yorum Yap