Toki Seyrantepe 600 Yataklı Devlet Hastanesi Yeniden İhaleye Çıkıyor

01 Mart 2016
PAYLAŞ
Toki Seyrantepe 600 Yataklı Devlet Hastanesi Yeniden İhaleye Çıkıyor

TOKİ, 600 yataklı yeni Seyrantepe Devlet Hastanesi projesini 14 Nisan'da yeniden ihaleye çıkıyor. Bu yıl tamamlanması planlanan proje,  inşaatı yapan GG İnşaat'ın yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı yarı kaldı...

Toki Seyrantepe 600 yataklı devlet hastanesini 14 Nisan 2016 saat 15:00’da yeniden ihaleye çıkıyor. 2010'da yapımına başlanan ve bu yıl tamamlanması planlanan yeni Seyrantepe Devlet Hastanesi projesi yapımını üstlenen  GG İnşaat'ın yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı tamamlanmadan kaldı. İnşaatının büyük oranda gerçekleştiği proje 14 Nisan'da yeniden ihaleye çıkıyor.

SEYRANTEPE 600  YATAKLI DEVLET HASTANESİ NE ZAMAN AÇILACAK?
Seyrantepe Türk Telekom Arena Stadı'nın yanı başında yükselen Seyrantepe 600 yataklı devlet hastanesi projesi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak start alması planlanıyor. Projenin yer tesliminden itibaren 500 gün içinde tamamlanması hedefleniyor.

Toki İstanbul hizmet binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sokak, No: 5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı ) Halkalı/Küçükçekmece adresinde yapılacak.

Yerli ve yabancı tüm firmalara açık alan Toki Seyrantepe Devlet Hastanesi ihalesine katılmak isteyenlerin tekliflerini en geç ihale saatine kadar ihalenin yapılacağı adrese elden ya da iadeli taahhütlü posta yolu ile ulaştırması gerekiyor.

İhale dokümanı Toki İstanbul hizmet binası adresinden 250 TL karşılığında satın alınabiliyor ve görülebiliyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Toki Seyrantepe 600 Yataklı Devlet Hastanesi Yeniden İhaleye Çıkıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap