TOKİ Sulukule’deki Konutları Satışa Çıkardı

27 Ocak 2015
PAYLAŞ
TOKİ Sulukule’deki Konutları Satışa Çıkardı

TOKİ, Sulukule'de 23 konutu açık artırma usulüyle satışa çıkardı. Müzayede, 10 Şubat'ta Turyap Genel Müdürlük Müzayede Salonu'nda gerçekleşecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Fatih Sulukule'de 23 adet müstakil konutu satışa çıkardı. 10 Şubat 2015 Salı günü açık arttırma ile satılacak olan Sulukule'deki konutların fiyatları KDV hariç 297 bin liradan başlıyor.

TOKİ, İstanbul Fatih Sulukule'de Hatice Sultan ve Neslişah mahallelerinde yer alan sivil mimarlık örneği tescilli eser niteliğinde 23 adet müstakil konutu açık artırma ile satışa çıkardı. Konutlar için müzayede 10 Şubat 2015 Salı günü saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ 2015 YILINDA 50 BİN SOSYAL KONUT İNŞA EDECEK

Konutların büyüklükleri 53 metrekare ile 306 metrekare arasında değişiyor. Yüzde 25 peşinatla 120 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Konutlar 297 bin lira + KDV'den başlayan fiyatlarla açık arttırmaya sunuluyor.

Müzayede, TOKİ gayrimenkullerinin müzayede yöntemiyle satışında yetkilendirilmiş emlak şirketi olan Turyap tarafından, Turyap Genel Müdürlük Müzayede Salonu'nda gerçekleştirilecek.

TOKİ SULUKULE KONUTLARI FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

TOKİ SATIŞ ŞARTNAMESİ İÇİN TIKLAYIN


"TOKİ Sulukule’deki Konutları Satışa Çıkardı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap