TOKİ Uşak’taki dükkanlarını açık artırma ile satacak

Uygun fiyatlı konut ve iş yeri projelerine imza atan TOKİ, Uşak’ta 77 bin TL’den başlayan fiyatlarla 397 dükkanını açık artırma ile satacağını açıkladı.

03 Ağustos 2017
TOKİ Uşak’taki dükkanlarını açık artırma ile satacak Uygun fiyatlarla konut ve dükkân projelerini hayata geçiren TOKİ iş yapmak isteyen yatırımcılara önemli fırsat sunuyor. Turyap, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) mülkiyetinde olan, Uşak’taki 397 dükkanı açık artırma yöntemiyle satacağını duyurdu. Dükkânların muhammen bedellerinin 77 bin TL’den başlayacağı belirtildi. Satışa çıkarılacak dükkânlar, yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneği bulunduğu kaydedildi. Açık artırma, 24 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 10.00’da Ramada Hotel-Uşak’ta Turyap tarafından düzenlenecek.

Kentsel yenileme çalışması olarak Uşak’ta hayata geçirilen ve 1051 konut ve 923 dükkânın yer aldığı proje 2 etaptan oluşuyor. Projenin hak sahiplerini belirlediği kura çekilişi ise Mart ayında düzenlendi. TOKİ’nin mülkiyetinde bulunan 397 iş yeri ise açık artırma ile satışa çıktı.

Kentsel yenileme projesi kapsamında hayata geçirilen proje, yaya ulaşımını destekleyen her dükkanın önünde açık otoparkı olacak şekilde tasarlandı. Satışa çıkacak dükkanlar, giyim, gıda, hızlı tüketim malları satışı, büro mobilyaları, ofis, ev tekstili, beyaz eşya, ayakkabı, market, banka, sigorta, mimarlık büroları, fabrikaların iletişim ve operasyon merkezleri gibi ticaret ve iş kolları için uygun durumda bulunuyor. Dükkânların büyüklükleri ise 30 metrekareden 472 metrekareye kadar değişiklik gösteriyor.

İhale ile ilgili detaylı bilgiye TOKİ’nin web sitesinde ulaşılabiliyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ'den Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm projesi

TOKİ'den Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm projesi

TOKİ, Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm ve gelişim projesi hayata geçirecek. Buna göre 511 konut ve 2

14 Ekim 2017


TOKİ ve Emet Belediyesi Kütahya'ya 219 konut yapacak

TOKİ ve Emet Belediyesi Kütahya'ya 219 konut yapacak

Sosyal Konut üretici TOKİ’nin, Kütahya'ya yapacağı 219 konutun ihalesi 6 Kasım'da gerçekleşecek.

13 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.