Toki’den 222 TL Taksitle 2+1 Daire Fırsatı

Kırıkkale Bahşılı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Aralık 2015
Toki’den 222 TL Taksitle 2+1 Daire Fırsatı

Kırıkkale Bahşılı Toki 4. etap başvuruları bugün başlıyor. Kırıkkale Bahşılı Toki 4. Etap başvurular 27 Aralık 2015’te sona erecek…

Kırıkkale Bahşılı Toki 4.etap  Evleri projesi kapsamında emeklilere özel ayrılan 32 konut için başvurular bugün başlıyor.

23 Aralık 2015 itibariyle başlayan başvuru süreci 27 Aralık’ta sona erecek. Kırıkkale Bahşılı Toki 4. Etap  Evleri kura çekilişleri ise 1 Şubat 2016’ta yapılacak.

Projeye Ziraat Bankası Bahşılı şubesi aracılığı ile başvuru yapılabiliyor.

Toki başvuru formu için tıklayınız

Kırıkkale Bahşılı Toki 4. Etap Evleri projesinde 75 metrekare 2+1 daireler yer alıyor. Fiyatlar 66 bin 450 TL’den başlıyor 93 bin 586 TL’ye kadar yükseliyor.

Minimum yüzde 12 peşinatla konut sahibi olunabilen Kırıkkale Bahşılı Toki 4. Etap Evleri projesinde ayda 222 TL taksitle kira öder gibi daire alınabiliyor.

BAŞVURU ŞARTLARI

-T.C. vatandaşı olması

-Projenin bulunduğu il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,

-Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,

-Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,

-Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.) (İstanbul ilinde gelir şartı 3.700 TL olarak uygulanacaktır.).

-Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.

Başvuru detayları için tıklayınız

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ'den Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm projesi

TOKİ'den Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm projesi

TOKİ, Trabzon Yomra'da kentsel dönüşüm ve gelişim projesi hayata geçirecek. Buna göre 511 konut ve 2

14 Ekim 2017


TOKİ ve Emet Belediyesi Kütahya'ya 219 konut yapacak

TOKİ ve Emet Belediyesi Kütahya'ya 219 konut yapacak

Sosyal Konut üretici TOKİ’nin, Kütahya'ya yapacağı 219 konutun ihalesi 6 Kasım'da gerçekleşecek.

13 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.