Toki’den Atakent’te Yeni Proje

Toki İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent Mahallesi’nde yeni bir cami ve ticaret merkezi projesine start vermeye hazırlanıyor. Toki Atakent cami ve ticaret merkezi ihalesi 2 Haziran’da yapılacak...

09 Mayıs 2016
Toki’den Atakent’te Yeni Proje Toki İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent Mahallesi’nde yeni bir cami ve ticaret merkezi projesine start vermeye hazırlanıyor. Toki Atakent cami ve ticaret merkezi ihalesi 2 Haziran’da yapılacak...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) Küçükçekmece Halkalı Atakent Mahallesi’nde yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor.

Toki Atakent projesi kapsamında cami ve ticaret merkezi yer alıyor. Proje 2 Haziran saat 14:30’da yapılacak ihale ile start alacak.

İhale sonrası sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanması planlanan pronin yer tesliminden itibaren 550 günde tamamlanması hedefleniyor.

Toki Atakent cami ve ticaret merkezi ihalesi Toki İstanbul hizmet binası, Halkalı Atakent Mahallesi, 221. sokak, No: 5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) Halkalı Küçükçekmece adresinde yapılacak.

İhaleye katılmak isteyenlerin tekliflerini en geç ihale günü ve saatine kadar yukarıdaki adrese elden ya da iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla göndermesi gerekiyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ'nin konut üretim sayısı 800 bini geçti

TOKİ'nin konut üretim sayısı 800 bini geçti

TOKİ'nin 15 yılda 800 bin 112 konut ürettiği bildirildi.

13 Ağustos 2017


TOKİ yeni projelere başlayacak

TOKİ yeni projelere başlayacak

Sosyal konut projeleri üreten TOKİ, 1485 konutun ihalesini tamamlarken diğer yandan da Kırklareli, M

11 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat