TOKİ’den BDDK’ya Yeni Proje

İstanbul Ümraniye'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Haziran 2014
TOKİ’den BDDK’ya Yeni Proje

BDDK’nın İstanbul Finans Merkezi’ndeki binasını TOKİ yapacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi'nde hizmet binası inşa etmeye hazırlanıyor. İhalesi 30 Haziran 2014'te Ankara Bilkent'teki merkezinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında İstanbul Finans Merkezi Yerleşkesi'nde, 3328 ada 2 nolu parsele hizmet binası yapılacak.

İhale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere de imkan tanıyacak.

İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent / Ankara adresinden 09.00 – 18.00 saatleri arasında 500 lira yatırarak satın alabilecekler. Teklif dosyaları, en geç 30 Haziran 2014 tarih ve saat 15:00' e kadar sıra numaralı alındılar karşılığında Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent/Ankara adresinde Toplu Konut İdaresi İhale Komisyonu Başkanlığı'na teslim edilecek. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilecek. Posta ile gönderilmesi durumunda ise tekliflerin ihale saatine kadar İdareye ulaşması şartı bulunuyor. Teklifler 30 Haziran 2014 tarihinde, saat 15:00'de istekliler huzurunda İhale Komisyonu tarafından açılacak. Değerlendirme sonucu uygun görülecek istekliler yazı ile ikinci oturuma davet edilecek.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İBB'den satılık 5 arsa

İBB'den satılık 5 arsa

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 4 Ekim günü Eyüp, Şişli, Kurtköy ve Kartal'da bulunan 5 arsasını sat

24 Eylül 2017


Avlu Torbalı projesinde satışlar başladı

Avlu Torbalı projesinde satışlar başladı

İzmir Torbalı'da hayata geçirilecek Avlu Torbalı projesinde cazip fiyatlı konutların satışları başla

24 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat