TOKİ’den BDDK’ya Yeni Proje

05 Haziran 2014
PAYLAŞ
TOKİ’den BDDK’ya Yeni Proje

BDDK’nın İstanbul Finans Merkezi’ndeki binasını TOKİ yapacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi'nde hizmet binası inşa etmeye hazırlanıyor. İhalesi 30 Haziran 2014'te Ankara Bilkent'teki merkezinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında İstanbul Finans Merkezi Yerleşkesi'nde, 3328 ada 2 nolu parsele hizmet binası yapılacak.

İhale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere de imkan tanıyacak.

İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent / Ankara adresinden 09.00 – 18.00 saatleri arasında 500 lira yatırarak satın alabilecekler. Teklif dosyaları, en geç 30 Haziran 2014 tarih ve saat 15:00' e kadar sıra numaralı alındılar karşılığında Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent/Ankara adresinde Toplu Konut İdaresi İhale Komisyonu Başkanlığı'na teslim edilecek. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilecek. Posta ile gönderilmesi durumunda ise tekliflerin ihale saatine kadar İdareye ulaşması şartı bulunuyor. Teklifler 30 Haziran 2014 tarihinde, saat 15:00'de istekliler huzurunda İhale Komisyonu tarafından açılacak. Değerlendirme sonucu uygun görülecek istekliler yazı ile ikinci oturuma davet edilecek.


"TOKİ’den BDDK’ya Yeni Proje" haberine ait yorum yok

Yorum Yap