TOKİ’den Şanlıurfa’ya 472 Konut

Şanlıurfa Viranşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Ocak 2015
TOKİ’den Şanlıurfa’ya 472 Konut

TOKİ, Şanlıurfa'nın Viranşehir bölgesinde inşa edilecek 472 konut için düğmeye bastı. Söz konusu TOKİ projesinin ihalesi 8 Ocak'ta gerçekleştirilecek.

Sosyal konut üretimi ile dikkat çeken, dar ve orta gelirli vatandaşların nitelikli konut ihtiyacını karşılayan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), birçok projeye imzasını atıyor. Uygun fiyat politikası ile hareket ederek kirada oturan birçok vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ ödeme kolaylıklar ile ev alacakların tercihleri arasında bulunuyor.

İHALE 8 OCAK'TA

Şanlıurfa Viranşehir'de 472 konut ve 1 adet 32 derslikli lise yapımı için düğmeye basan TOKİ, 8 Ocak 2015 günü saat 14.30'da T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL adresinde ihale düzenliyor.

610 TAKVİM GÜNÜ

Şanlıurfa'da konut alacakların yüzünü güldürecek olan projeye sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak olup yer tesliminden itibaren 610 takvim günü olacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ Yozgat Akdağmadeni Oluközü projesinin kuraları bugün çekilecek

TOKİ Yozgat Akdağmadeni Oluközü projesinin kuraları bugün çekilecek

TOKİ’nin Yozgat Akdağmadeni Oluközü’de hayata geçireceği projedeki evleri kura çekilişi bugün düzenl

16 Ekim 2017


TOKİ Silifke'de emekliye konut yapıyor

TOKİ Silifke'de emekliye konut yapıyor

Ev sahibi olmak isteyen Silifkeli emeklilere TOKİ'den müjde geldi. TOKİ Silifke projesi için düğmeye

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.