TOKİ’nin BDDK Hizmet Binası Arsasının Satışı 30 Haziran’da

27 Haziran 2014
PAYLAŞ
TOKİ’nin BDDK Hizmet Binası Arsasının Satışı 30 Haziran’da

TOKİ, BDDK Hizmet Binası arsasının satışını 30 Haziran Pazartesi günü ihale yoluyla yapacak.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul ili Ümraniye ilçesi Uluslararası Finans Merkezi 3328 Ada, 2 Parselde bulunan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) hizmet binası arsası arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi 30 Haziran Pazartesi günü açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent/Ankara adresinden saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında 500 TL (Beşyüz Türk Lirası) yatırarak satın alabilirler.

15 İLDE 46 ADET ARSA RESMEN SATIŞTA

Aralarında Ankara, İstanbul ve İzmir‘in de yer aldığı 15 ilde bulunan toplam 46 adet arsa için düzenlenen müzayede bugün gerçekleşti. Ankara- Bilkent‘teki TOKİ binasında yapılan müzayedeye normal katılıma ek olarak Turyap‘ın İstanbul-Şişli‘deki müzayede salonundan da canlı bağlantı ile de teklif verildi. www.turyap.com.tr web sitesi üzerinden teminat yatıran katılımcılar müzayedeye internetten katılabilme ayrıcalığını yaşadı.

Açık artırmada konut, ticaret, turizm, özel öğretim alanı niteliğindeki muhtelif arsalar, 48 bin TLden başlayan fiyatlarla resmen satışa çıktı..

Düzenleyen: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com


"TOKİ’nin BDDK Hizmet Binası Arsasının Satışı 30 Haziran’da" haberine ait yorum yok

Yorum Yap