TOKİ’nin Bursa Nilüfer ve Keleş’te yapılan Kura Sonuçları

TOKİ’nin Bursa Nilüfer’de inşa ettiği toplam 1176 konut için yapılan kura çekilişi ile konutların yeni sahipleri belirlendi. Yapılan çekilişte büyük heyecan yaşandı.

14 Temmuz 2017
TOKİ’nin Bursa Nilüfer ve Keleş’te yapılan Kura Sonuçları TOKİ’nin Bursa Nilüfer’de inşa ettiği toplam 1176 konut için yapılan kura çekilişi ile konutların yeni sahipleri belirlendi. Yapılan çekilişte büyük heyecan yaşandı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Türkiye genelinde inşa ettiği konutları kura çekilişi işlemiyle hak sahipleri ile buluşmaya devam ediyor. TOKİ son olarak Bursa’da iki farklı projede inşa edilen evlerin hak sahiplerinin belirlenmesi için kura çekilişi düzenledi.

Bursa Nilüfer İrfaniye’de yapımı gerçekleştirilen “1201 Konutluk Emekli Projesi’nde Konut Hak Sahipliği Belirleme Kurası”  13 Temmuz 2017 tarihinde Perşembe günü saat 11.00’da Nilüfer Liya Düğün Salonu’nda noter huzurunda düzenlendi. Çekilişe noter yetkilileri ve idare yetkilileri dışında çok sayıda vatandaş katıldı.

TOKİ’nin Keles ilçesine bağlı Cuma Mahallesi’nde yaptığı 71 konutun kura çekilişi ise 12 Temmuz tarihinde gerçekleştirildi. Düzenlenen törende yapılan kura çekilişi ile hak sahipleri belirlendi.

Kura çekilişinin hak sahipleri kura listesi ise aşağıdaki linklerde yer alıyor:

Kur Sonuçları İçin TıklayınHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TOKİ Silifke'de emekliye konut yapıyor

TOKİ Silifke'de emekliye konut yapıyor

Ev sahibi olmak isteyen Silifkeli emeklilere TOKİ'den müjde geldi. TOKİ Silifke projesi için düğmeye

15 Ekim 2017


TOKİ Ankara Bala'da 137 konut yapacak

TOKİ Ankara Bala'da 137 konut yapacak

TOKİ tarafından Ankara’nın Bala İlçesi, Şentepe Mahallesi’nde yapılacak olan 137 konutun ihalesi ger

14 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.