Topçuoğlu’ndan Sakaryalılara Yol Müjdesi!

Sakarya Sapanca'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Ekim 2015
Topçuoğlu’ndan Sakaryalılara Yol Müjdesi!

Başkan Toçoğlu, Sapanca’nın tüm grup yollarının asfaltlanacağının müjdesini vererek, şehir genelinde devam eden 270 milyonluk yatırımdan Sapanca’nın da payını almaya devam edeceğini söyledi...

Sapancalı muhtarlarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, 2023 yılına kadar yalnızca altyapı yatırımlarına bir milyar 252 milyon lira harcamış olacaklarını vurguladı. Toçoğlu ayrıca Sapanca’nın tüm grup yollarının asfaltlanacağının müjdesini vererek, şehir genelinde devam eden 270 milyonluk yatırımdan Sapanca’nın da payını almaya devam edeceğini söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca bölgesinde görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi. Özkum Tesisleri’nde gerçekleştirilen programa Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Sakarya Milletvekilli ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa İsen, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Zafer Poyraz, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, büyükşehir bürokratları ve muhtarlar katıldı.

İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDEYİZ
Programın açılış konuşmasını yapan Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, “Sapanca’da yapılan yatırımlar için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Biz seçilmiş bir aile olarak Büyükşehir ve ilçe belediyesi ve muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Şehrimizin ve ilçelerimizin geleceği için hizmet üretiyoruz. İnşallah muhtarlarımızın taleplerini alarak çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdüreceğiz” diye konuştu.

65 KİLOMETRELİK HAT
Başkan Toçoğlu şu ifadeleri kullandı; “Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelerimize olduğu gibi Sapanca’ya da yatırımlarımız devam ediyor. İlçemize bağlı Uzunkum, Ünlüce, Kuruçeşme, Nailiye, Hacımercan, Şükriye, Balkaya, Memnuniye, İlmiye ve Fevziye Mahalleleri için hazırladığımız içmesuyu yatırımımızda çalışmalar sürüyor. Ekiplerimiz bölge için 65 kilometre içmesuyu hattı ve iki içmesuyu deposu inşa edecek. Hayata geçirdiğimiz çalışmayla bölgede yağışlı dönemlerde yaşanan bulanıklık ve yaz aylarında yaşanan su yetersizliği sorununa kesin çözüm getirmiş olacağız.”

SPOR KOMPLEKSİ
“Sapanca’ya yeni bir spor kompleksi kazandıracağız. Hacımercan Mahallemize inşa edeceğimiz tesisin yer tespitini sonlandırdık. Projemiz hazırlanmak üzere. Sapanca’mıza hayırlı olsun. İlçelere kazandırdığımız sentetik sahalar, dev spor yatırımları, amatör spora desteklerimizle gençlerimize spor alanında geniş olanaklar sağlıyoruz. İlçelerimize altyapı ve içmesuyu yatırımlarımızın yanı sıra kültürel ve spor alanlarında da yatırımlarımız artarak ulaşıyor.”

BİR MİLYAR 252 MİLYONLUK YATIRIM
“Büyükşehir Belediyesi, sadece altyapı yatırımı olarak 2023 yılına kadar yaklaşık 1 Milyar 252 Milyon TL’lik yatırım yapmış olacak. Şehir genelinde devam eden yatırımlarımızın maliyeti 270 Milyon TL’dir. Sapanca’ya yeni içmesuyu ve atıksu arıtma tesisi projelerimiz var. Bu kapsamda Memnuniye‘ye 3,5 milyonluk yatırımla modern bir içmesuyu arıtma tesisi inşa ediyoruz.”

SAPANCA’YA YENİ KÖPRÜ
“Sapanca’ya Gençlik Merkezi inşa edeceğiz. Proje aşamasında olan yatırımla ilçeye çeşitli kültür sanat faaliyetlerine ev sahipliği yapacak modern bir merkez kazandıracağız. Ayrıca ilçe girişine yaklaşık 350 bin TL’lik yatırımla modern bir köprü inşa edeceğiz. İlçe altyapısını daha da güçlendirmek için 5 milyonluk yağmursuyu hattı çalışması da yapacağız. Asfalt çalışmalarımız kapsamında ise yeni sezon asfalt programız da Sapanca’nın tüm grup yollarını asfaltlayacağız.”

BERABERLİĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM
“7 Haziran’dan beri önemli bir süreç yaşıyoruz. Türkiye genelinde yüzde 41 oy aldık. Fakat tek başına iktidar olamadık. Ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar. Bu yüzden 1 Kasım seçimleri çok önemli. Birlik ve beraberlik içinde ülkemize sahip çıkalım. Sapanca ilçemizin genel taleplerini biliyoruz. Bunlar üzerinde gerekli çalışmaları yapıyoruz. Hamdolsun ilçemizde kronik bir sorunumuz yok. Ayrıca muhtarlarımızdan gelen talepler üzerine de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

SORUNLARI HASIRALTI YAPMIYORUZ
Programın son konuşmasını yapan Milletvekili Mustafa İsen ise, “Sapanca’ya güzelliğine değer katacak yatırımları Büyükşehir Belediyemiz hayata geçiriyor. Altyapı ve içmesuyu yatırımları ilçemize değer katacak. Bizim yönetimimizin bir özelliği var; biz sorunları hasıraltı yapmıyoruz. 7 Haziran seçimlerinde Türkiye yol ayrımına gelmiş bir durumda. Ülkemiz riske girerse, çok daha başka sıkıntılar olabilir. Bu yüzden 1 Kasım seçimleri Türkiye için hayati nitelik taşıyan bir seçim olacak.” İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Diyarbakır'da bazı taşınmazlar için istimlak kararı çıktı

Diyarbakır'da bazı taşınmazlar için istimlak kararı çıktı

Diyarbakır’da Türkiye Petrolleri tarafından yapımı hedeflenen proje için çok sayıda taşınmaz hakkınd

20 Ocak 2018


Mardin'e sosyal yaşam evi ve spor kompleksi yapılıyor

Mardin'e sosyal yaşam evi ve spor kompleksi yapılıyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi, atıl durumda bulunan Kamor Parkı'nı, Kamor Yaşam Alanı ve Spor Komplek

18 Ocak 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum