Topkapı'ya Kent Müzesi Geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul'a yeni bir müze daha katıyor. Topkapı Kent Müzesi inşaatının ihalesi 26 Eylül'de gerçekleşecek...

13 Ağustos 2016
Topkapı'ya Kent Müzesi Geliyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul'a yeni bir müze daha katıyor. Topkapı Kent Müzesi inşaatının ihalesi 26 Eylül'de gerçekleşecek...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul'da Topkapı'da Kent Müzesi için düğmeye bastı. İBB Satınalma Müdürlüğü Topkapı Kent Müzesi inşaatını 26 Eylül'de ihaleye çıkarıyor.

14 bin 439 metrekare alan üzerinde yaşama geçirilecek olan Topkapı Kent Müzesi'nde inşaat çalışmalarının yer teslimi yapıldıktan 5 gün içinde başlaması bekleniyor.

500 günde tamamlanması hedeflenen Topkapı Kent Müzesi'nin ihalesi 26 Eylül 2016 tarihinde saat 10:00'da yapılacak. İhale İBB Ek Hizmet Binası İhale İşleri Müdürlüğü İhale Salonu'nda gerçekleşecek.

İhaleye dair döküman 600 TL karşılığında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yapı İşleri Müdürlüğü'nden alınabilir. İhaleye teklif vereceklerin en geç ihale günü ve saatine kadar tekliflerini teslim etmeleri gerekiyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.