Toya Moda’da lansman fiyatlarının son tarihi 15 Haziran

İstanbul Küçükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Haziran 2014
Toya Moda’da lansman fiyatlarının son tarihi 15 Haziran

Toya Yapı tarafından emlak pazarına kazandırılacak olan Toya Moda projesinde lansman fiyatlarının son tarihi 15 Haziran olarak belirlendi.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Toya Yapı tarafından gerçekleştirilen Toya Moda'da 15 Haziran'a kadar lansman fiyatları geçerli olacak.

Toya Yapı'nın Basın Ekspres Yolu’nda inşa ettiği Toya Moda projesinde lansman fiyatlarından satışlar devam ediyor. Kampanya 15 Haziran’a kadar devam edecek. Projede dairelerin peşin fiyatları 185 bin liradan başlıyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

18 ay içerisinde yüzde 47 değer kazanan Basın Ekspres’teki projede dairelerin fiyatları 185 bin liradan başlıyor. Toya Moda’da yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar vade seçeneğine ek olarak şirket bünyesinde yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar 0 faizle taksitlendirme seçeneği de sunuluyor. Nakit ödemelerde de %10'dan başlayan indirim fırsatları uygulanıyor.

Toya Moda konut projesinde dairelerin fiyat tablosu ise şöyle;

-1+0 daireler 185 bin TL

-1+1 daireler 283 bin TL

-2+1 daireler 228 bin TL

-3+1 daireler 595 bin TL

Toya Moda Projesinde Teslimler Aralık 2016′da" href="https://www.yeniemlak.com/toya-moda-projesinde-teslimler-aralik-2016da" target="_blank">Toya Moda PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.