Toya Moda’da Şimdi Al Teslimde Ödemeye Başla

İstanbul Küçükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

12 Şubat 2016
Toya Moda’da Şimdi Al Teslimde Ödemeye Başla

Yüzde 5 peşinat ödendikten sonra teslimlere kadar ödeme yapılmayan Toya Moda projesinde daire fiyatları 294 bin liradan başlangıç gösteriyor...

İstanbul Avrupa yakasında Küçükçekmece'de Basın Ekpsress'te yaşama geçirilen Toya Moda projesi Toya Yapı imzası taşıyor. 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Toya Moda projesi 21 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.

4 blok halinde yükselen Toya Moda projesi toplam 486 adet konuttan meydana geliyor. Teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Toya Moda projesi stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde dizayn edildi. Projede dairelerin alanlar 37 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor.

Toya Moda projesinde daire sahibi olmak isteyenlerin yüzde 5 peşinat ödemesi yeterli. Teslimlerde yüzde 20 ödeme yapılıyor ve kalan tutar banka kredisi ile ödeniyor. Projede ilk 10 aylık taksit ödemesi firma tarafından yapılıyor.

Toya Moda Fiyat Listesi

1+0 daireler 294 bin TL'den,
1+1 daireler 396 bin TL'den,
2+1 daireler 617 bin TL'den,
3+1 daireler 846 bin TL'den başlıyor.

Son dönemlerin parlayan bölgelerinden Basın Ekspres'te yükselen Toya Moda projesi Atatürk Havalimanı'na 3 dakika, Ataköy'e 5 dakika, Bakırköy'e 10 dakika, İDO Yenikapı İskelesine ise 15 dakika mesafede konumlanıyor.

Toya Moda sosyal olanakları

- Açık ve kapalı yüzme havuzu
- Fitness center
- Sauna
- Buhar banyosu
- Squash
- Kapalı basketbol sahası
- Hobi atölyesi (Resim, Heykel ...)
- Açık - Kapalı çocuk oyun alanları
- Yürüyüş yolları
- Kafeler
- Restoranlar
- Otopark
- GüvenlikHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.