Toya Next Projesi 298 Bin TL’den Satışta

Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen Toya Next projesinde satışlar başladı. Lansmana özel fiyatları 298 bin TL'den başladığı projede alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor...

28 Eylül 2016
Toya Next Projesi 298 Bin TL’den Satışta Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen Toya Next projesinde satışlar başladı. Lansmana özel fiyatları 298 bin TL'den başladığı projede alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor...

İstanbul Avrupa yakasında Basın Ekspres Yolu üzerinde yaşama geçirilen Toya Next projesinde satışlar başladı. Toya Gayrimenkul imzası taşıyan projenin reklam yüzü efsanevi Kara Şimşek dizisinin kahramanı KITT ve Micheal (David Hasselhoff) oldu.

19 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Toya Next projesi 3 blok halinde yükseliyor. Projede 488 adet konut ve 7 bin 500 metrekarelik ticari alan yer alıyor.

Akıllı çözümler sunan Art & Smart konseptinde dizayn edilen Toya Next projesinde 39 metrekare ile 248 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

298 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Toya Next fiyatları 298 bin TL’den başlıyor ve 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Projede metrekare fiyatları 4 bin 250 TL’den başlangıç gösteriyor.YÜZDE 1 KDV AVANTAJI
Yüzde 1 KDV avantajı bulunan Toya Next projesinde 2 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Bu kapsamda ilk olarak yüzde 25 peşinat teslimde ödeniyor. Kalan tutar yüzde 0,42 faizle 60 ay, yüzde 0,70 faizle 120 ay taksitlendirilebiliyor. Aylık taksitler bin 960 TL’den başlıyor.

PEŞİNDE YÜZDE 20 İNDİRİM
Tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanan Toya Next projesinde ikinci ödeme seçeneğinde ise yüzde 20 peşin veriliyor. Yılda bir kez olmak şartıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız ödenebiliyor.

2019’DA TESLİM
Toya Next projesinde spor alanları, alışveriş mağazaları, kafe ve restoranlar, fitness center, yürüyüş yolları, açık hava sinema, davet odası, sanat odası, misafir odası, müzik odası, kütüphane cafe, çocuk kulüpleri ve oyun alanları, otopark, güvenlik yer alıyor. Projenin 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

METRO DURAĞI HEMEN ÖNÜNDE
Basın Ekspres Evren Mahallesi metro durağının hemen yanıbaşında yükselen Toya Next projesi TEM Otoyolu’na 1,7 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 kilometre, E-5’e 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 7 kilometre, Halkalı Gebze Marmaray hattına 5,5 kilometre, Bakırköy İDO’ya 12 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

YÜZDE 40 PRİM
Toya Next’in tanıtım toplantısında konuşan Ali Rıza Aksöyek, bu zamana kadar yaptıkları projelerde müşterilerine minimum yüzde 40-50 kazandırdıklarını belirterek, “Toya Next projesinde lansmana özel fiyatlarla satışlara başladık. Proje tamamlandığında minimum yüzde 40 prim öngörüyoruz” dedi.

BASIN EKSPRES’TE DEVAM
Basın Ekspres'e yakın daha önce Toya Moda projesini yaptıklarını ve şimdi Toya Next'i satışa sunduklarını söyleyen Aksöyek, "Basın Ekspres'te geliştirmekte olduğumuz projeler var" ifadelerini kullandı.ART&SMART İLE DEĞİŞTİRİLEBİLİR YAŞAM ALANI
Projede hayata geçirdikleri “Art & Smart” konsepti hakkında bilgi veren Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selman Yurdakul sistemin Türkiye’de bir ilk olduğunu söyledi. Art&Smart’ın kişisel tercihlere göre yaşam alanlarını değiştirme imkanı sunduğunu belirten Yurdakul, “Yatak odası ve salonu ayıran hareketli duvarlar, katlanıp duvara saklanan yatak, dolabın içine gizlenebilen çalışma odası ve yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görünür olacak bir mutfak ile yatak odasının salona eklenebileceği bir sistem oluşturduk” dedi.

KÜÇÜK DAİRELERE ÖZEL
Art&Smart sisteminin her daire için yaklaşık 15 bin TL maliyeti olduğunu söyleyen Yurdakul, “Art&Smart’ı küçük metrekareli dairelerde uyguluyoruz. Her metrekarenin verimli kullanılması için tasarlandı. Her daire için 15 bin TL ekstra maliyeti bulunuyor” diye konuştu.

Haber: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Locamahal Veliefendi güncel fiyat listesi açıklandı

Locamahal Veliefendi güncel fiyat listesi açıklandı

Kiptaş tarafından kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Locamahal Veliefendi Evleri’nin fiyatla

16 Ekim 2017


Konut fiyatları Eylül ayında en çok Bursa’da arttı

Konut fiyatları Eylül ayında en çok Bursa’da arttı

Toplam 68 ili kapsayan ‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ ve ‘REIDIN Emlak Endeksi’ Eylül ayı

16 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.