Toya Vista %1 Kdv İle 5 Ay Sonra Teslim

İstanbul Avcılar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Nisan 2014
Toya Vista %1 Kdv İle 5 Ay Sonra Teslim

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Toya Yapı tarafından Avcılar’da inşa edilen Toya Vista %1 KDV avantajı ile 5 ay sonra teslim ediliyor

Avcılar’ın merkezinde inşa edilen ve modern mimari yapısıyla dikkat çeken Toya Vista projesinde %1 KDV avantajı ile konforlu ve güvenilir bir yaşam sunuluyor. Toya ayrıcalığı ile Toya Vista’da ev sahibi olmak isteyenlerin hayalleri 5 ay sonra gerçekleşiyor.

Modern mimari yapısı ile birleştiği ve yaklaşık 3 bin metrekare yeşil alanda konumlanan Toya Vista’da denizin önünüzde gölün arkanızda olduğu manzara ile gün ışığından en verimli şekilde yararlanılabilmesi amaçlanıyor.

Sosyal tesislerde fitness center, buhar banyoları ve açık havuz gibi sağlıklı yaşam için tüm imkanlar sunuluyor. Toya Vista sakinleri, kafeterya, çocuk oyun parkı, aktivite alanları, peyzaj ve dinlenme alanlarıyla yaşama alanlarından uzaklaşmadan hoşça vakit geçirme imkanına sahip olacak.

Toya-20Vista4

5 ay sonra teslimlerin tamamlanacağı ve ailelere yönelik olarak tasarlanan Toya Vista projesinin %50’den fazlası satıldı. Merkezi konumu, ulaşım kolaylığı, deniz ve göl manzarası, malzeme kalitesi ile farklılık yaratan proje İstanbul dışından da büyük ilgi ve talep görüyor. Avcılar, Bahçelievler, Küçük Çekmece bölgesinde yaşayanların da yoğun ilgi gösterdiği Toya Vista’da 99 m² ile 162 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 konforlu daireler bulunuyor.

toya-vista-banner

E-5′e ve Avcılar metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunan Toya Vista, Avcılar İDO iskelesine 5 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı’na 10 dakikalık mesafede bulunuyor. Toya Vista sakinleri günümüzün en büyük problemi ulaşım sorununu yaşamıyor.

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

Hakan Akıncı

11 Apr 2014, 21:45

bütün gayrimekuller %1 kdv ile satılmıyor mu zaten ?


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.