Trabzonspor’dan Kartal’a Karma Proje

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Aralık 2015
Trabzonspor’dan Kartal’a Karma Proje

Trabzonspor Milli Emlak'tan 2023 yılına kadar kiralanan arsaya 5 yıldızlı otel, rezidans, eğlence ve alışveriş merkezinden meydana gelen karma bir proje yapmayı hedefliyor...

Trabzonspor Başkan adayı Muharrem Usta , genel kurul öncesi kulübü ekonomik olarak rahatlatacak projeler hazırladıklarını ve seçildiği taktirde bunlarını en kısa zamanda hayata geçireceğini söyledi. Usta, İstanbul Kartal'da 2023 yılına kadar kiralanan arsayı satın almayı öngören bir proje hazırladı. Bu projenin kulübe 100 milyon dolar getirmesi düşünülüyor.

Usta, Milli Emlak'tan 2023 yılına kadar kiralanan arsayı Trabzonspor kamu yararına bir dernek olduğu için ihalesiz satın alma hakkına sahip olduklarını açıkladı. Usta'nın açıklamalarına göre 100 milyon dolar gelir getirmesi öngörülen bu proje karma bir proje olarak yükselecek. Projede 5 yıldızlı otel, rezidans, eğlence ve alışveriş merkezi ayrıca sosyal alanlar olacak.

Usta, "Göreve gelmemiz halinde Kartal Projesi'ne büyük bir önem vereceğiz. Bu projenin hayata geçmesi için çalışmalarımıza başladık. Hem sıkışan ekonomik durumumuz hem de hedeflediğimiz '50. Yılda Şampiyonluk' için bu rakam bize büyük bir itici güç olacak" dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.