Trendist Ataşehir Projesi 820 Daireden Oluşuyor

20 Haziran 2014
PAYLAŞ
Trendist Ataşehir Projesi 820 Daireden Oluşuyor

K yapı ve Solid İnşaat’ın Ataşehir’de inşa ettiği Trendist Ataşehir projesi toplamda 820 dairen oluşuyor.

Klasik ve modern Avrupa mimarisinin tercih edildiği Trendist Ataşehir projesi 3 adet 33 katlı, 13 adet ise 8 katlı olmak üzere 16 bloktan oluşuyor. Yaklaşık 275 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Trendist Ataşehir projesinde 820 daire ve 43 cadde mağazası bulunan proje, Yüzde 1 KDV avantajına sahip. Trendist Ataşehir projesinin, Mazhar Alanson’un oynadığı reklam filmleri de büyük ilgi görüyor.

Trendist Ataşehir projesinin ödeme seçenekleri kapsamında daire bedelinin yüzde 25’i peşin ödeniyor. Kalan kısım anlaşmalı bankalar olan Yapı Kredi, Garanti, Fibabanka, ING Bank, Odeabank ve Finansbank’tan çok uygun faiz ve ödeme planlarıyla konut kredisi kullanılarak tamamlanıyor.

KENT PARK'A KOMŞU

Projenin en önemli özelliği ise Ataşehir Belediyesi tarafından yapımı planlanan ve 110 dönümlük alanıyla İstanbul’un en büyük parklarından biri olmaya hazırlanan Kent Park ile komşu olacak olması. Böylece projenin müstakbel sakinleri, projede bulunan 21 bin 500 metrekare peyzaj alanından başka, toplam arsa alanının üç katı büyüklüğünde bir yeşil alandan da faydalanabilecek.

Sosyal İmkanlar ve Proje Özellikleri

Sitenin sosyal tesisi içerisinde; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2’şer adet sauna, buhar odası, masaj odası, 562 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu, 550 metrekare güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile 2 adet çocuk oyun alanı bulunuyor. Rezidans bloğunda ise fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, 281 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu ve 540 metrekare güneşlenme alanı yer alacak.

Trendist Ataşehir İletişim Bilgileri:
Adres: Ataşehir Bulvarı Fatih Sultan Mehmet Caddesi Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0216 455 33 33
Web: http://www.trendistatasehir.com/
E-mail: info@kyapi.com

Trendist Ataşehir Projesi Fotoğrafları:

 


"Trendist Ataşehir Projesi 820 Daireden Oluşuyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap