TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Yeni Atamalar!

Değerleme sektörünün öncü firmalarından TSKB Gayrimenkul Değerleme'de 2 önemli atama yapıldı.

03 Eylül 2015
TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Yeni Atamalar!

Değerleme sektörünün öncü firmalarından TSKB Gayrimenkul Değerleme'de 2 önemli atama yapıldı.

Değerleme sektöründe köklü birikimin ve uzmanlığın temsilcisi olan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş’de iki ayrı atama gerçekleşti.

Özel Projeler Departmanı Müdürü olarak görev yapmakta olan Ozan Kolcuoğlu; Genel Müdür Yardımcısı olarak atanırken; Şubeler Özel Projeler Departmanından Sorumlu Koordinatör Bilge Beller Özçam da Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Ozan Kolcuoğlu kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olan Ozan Kolcuoğlu, İstanbul Üniversitesi’nden MBA yüksek lisansını 2007 yılında aldı. Eğitim hayatına 2014 yılında University of Florida ile devam eden Kolcuoğlu, Global Sustainable Energy programından başarı ile mezun oldu. Ayrıca SPK, RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) ve LEED Green Associate lisanslı değerleme uzmanıdır.

TSKBGD+OzanKolcuoglu

Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 10 yıllık tecrübesi bulunan Kolcuoğlu, 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak Değerleme Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2010 yılında Yönetici Yardımcılığı pozisyonuna, 2012 yılında Yönetici, 2014 yılında ise Müdür pozisyonuna getirildi. Eylül 2015 itibarı ile Kolcuoğlu, Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bilge Beller Özçam kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 1993 yılında mezun olan Bilge Beller Özçam, SPK lisanslı değerleme uzmanı olarak görev yapıyor.

TSKBGD+BilgeBellerOzcam

Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 21 yıllık tecrübesi bulunan Özçam, 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak İzmir Şube Bölge Sorumlusu olarak görev yapmaya başladı. 2010 yılında İzmir Şube Müdürü pozisyonuna, Ocak 2013’de ise Şubeler Özel Projeler Departmanından Sorumlu Koordinatör görevine getirildi. Özçam, Eylül 2015 itibarı ile Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Dumankaya'dan El Koyma Haberlerine Yönelik Açıklama

Dumankaya'dan El Koyma Haberlerine Yönelik Açıklama

Dumankaya İnşaat geçtiğimiz günlerde çıkan mal varlıklarına el konuldu haberlerine yönelik açıklamad

29 Ağustos 2016


Seba İnşaat Gliss Otel'e Ortak Oldu

Seba İnşaat Gliss Otel'e Ortak Oldu

Seba İnşaat Bodrum Gündoğan'daki Gliss Otel'in yüzde 50 hissesini satın aldı...

26 Ağustos 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat