TT Arena Türkiye’nin İlk Akıllı Stadyumu Olacak

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Ağustos 2014
TT Arena Türkiye’nin İlk Akıllı Stadyumu Olacak

2.8 milyon liraya mal olacak projeyle, Türk Telekom Arena Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu olacak.

Galatasaray ve TTNET, Türk Telekom Arena’da aynı anda 52 bin kişiye kablosuz internet (Wi-Fi) hizmeti vermek için el sıkıştı.

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Galatasaray ile TTNET önemli bir işbirliğine imza attı. Yapılan işbirliği ile Türk Telekom Arena’da Wi-Fi (kablosuz internet) servisi verilecek ve internet tabanlı dijital uygulamalar sunulacak. Böylece Türk Telekom Arena Türkiye’nin ilk akıllı futbol stadyumu olacak. 2.8 milyon liraya mal olan yatırım, 19 Ekim’de oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisine yetiştirilecek.

SOSYAL MEDYA İMKANI

Taraftarların stadyumda sosyal medyayı rahatça kullanabileceğini belirten Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, “Yeni teknoloji ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da taraftarımız dijital platformları ve sosyal medyayı daha kolay kullanabilecek. Göreve geldiğimiz ilk günden beri en önemli amaçlarımızdan biri Galatasaray’ımızın dünya takımı olması yolunda kurumsallaşma sürecini tamamlamasıdır. Bu bağlamda ve bir kez daha dünyaya ve Türkiye’ye örnek bir projeyle liderlik etmekten gururluyuz” dedi.

''TÜRKİYE'NİN İLK AKILLI STADYUMU''

TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya ise Türkiye’nin internet erişimine her yerden ulaşılmasını sağlamayı hedeflediklerini belirterek, “Karada, denizde ve havada sunduğumuz internet erişim noktalarımıza, bugün bir prestij noktası olarak Türk Telekom Arena Stadyumu’nu da ekliyoruz. Bu işbirliğiyle, Türk Telekom Arena aynı anda binlerce kişinin internete bağlandığı en büyük TTNET Wi-Fi noktası olurken, tüm tribünlerin de Wi-Fi servisi verilen, dijital uygulamaların sunulduğu Türkiye’nin ilk akıllı futbol stadyumu olacak. ‘GS TTNET Wi-Fi’ hizmetimiz sayesinde futbolseverler yüksek hızda kablosuz internet deneyimi yaşayacak. W-iFi internet hizmetini yeni işbirlikleri ile zenginleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Silivri Fatih ve Cumhuriyet Mahallesi 24 yıl sonra imara açılıyor

Silivri Fatih ve Cumhuriyet Mahallesi 24 yıl sonra imara açılıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclisinden onay kararı alan Silivri Fatih Mahallesi ve Cumhuriyet Ma

21 Temmuz 2017


Sur Yapı, Muhit projesi lansmana özel fırsatlarla satışta

Sur Yapı, Muhit projesi lansmana özel fırsatlarla satışta

Sur Yapı, yeni bir çehre kazanmasında önemli bir rol oynadığı Sancaktepe’de Muhit projesini hayata g

21 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat