tta Gayrimenkul'den 10 İlde 19 Satılık Gayrimenkul

tta Gayrimenkul 10 ilde yer alan 19 gayrimenkulünü satış yöntemiyle özelleştiriyor...

04 Ağustos 2016
tta Gayrimenkul'den 10 İlde 19 Satılık Gayrimenkul tta Gayrimenkul 10 ilde yer alan 19 gayrimenkulünü satış yöntemiyle özelleştiriyor...

tta Gayrimenkul Burdur, İzmir, Mersin, Niğde, Sivas, Van, Ankara, Kütahya, Nevşehir ve Tekirdağ illerinde yer alan toplam 19 gayrimenkülünü satışa çıkarıyor.

İzmir Bergama ve Ödemiş'te birer arsa, Mersin'de dükkan, Niğde'de dört adet arsa, Sivas, Burdur ve Van'da birer adet arsa için 7 Eylül'e kadar teklif verilebiliyor.

Diğer satışa sunulan gayrimenkuller ise şu şekilde; Ankara'da 3 adet arsa, Kütahya'da 3 adet dükkan, Nevşehir'de bir arsa ve dükkan, Tekirdağ'da arsa. Bu gayrimenkuller için ise 20 Eylül'e kadar teklif verilebiliyor.

Pazarlık usulüyle gerçekleştirilecek olan ihaleler Komisyonunca gerekli görülürse pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.

İhaleye katılabilmek için her gayrimenkul için ayrı ihale şartnamesi alınması gerekiyor. Tekliflerin ise son teklif verme günü saat 17.00’ye kadar Bahçekapı Mahallesi Atatürk Orman Çiftliği Serpmeleri No: 4 (06370) A.O.Ç. Etimesgut/ANKARA tta Gayrimenkul Genel Müdürlüğü adresine elden teslim edilmesi zorunlu.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.