tta Gayrimenkul’den 9 İlde Özelleştirme

tta Gayrimenkul 9 ilde 11 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek...

19 Mart 2016
tta Gayrimenkul’den 9 İlde Özelleştirme

tta Gayrimenkul 9 ilde 11 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek...

tta Gayrimenkul 9 ilde yer alan 11 adet gayrimenkulü satış yöntemiyle özelleştirecek. Özelleştirmeye söz konusu taşınmazlar Adana, Ankara, Erzincan, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Iğdır, Ispartakule ve Kütahya'da yer alıyor.

Söz konusu taşınmazların özellikleri, geçici teminatları, şartname bedelleri ve son teklif verme tarihleri aşağıdaki tabloda yer alıyor. İhaleler, pazarlık usulü ile gerçekleştirilece olup ihale komisyonunca gerekli görüldüğü takdirde pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.

İhalelere katılmak için ihale şartnamesinin alınması gerekiyor. İhale şartnamesi tta Gayrimenkul'ün T.C. Ziraat Bankası Gazi Mahallesi Şubesi/ANKARA nezdindeki TR21 0001 0008 9802 3640 5768 41 no.lu hesabına yukarıdaki tabloda belirtilen tutar yatırılarak ve “İhalesine girilecek taşınmazın İhale Şartnamesi Bedeli” ifadesini içerir şekilde ve üstünde ihaleye katılacak olan gerçek kişi, tüzel kişi veya ortak girişim grubunun ve/veya ortak girişim gurubu üyelerinden birinin adının belirtildiği dekont karşılığında, tta Gayrimenkul Genel Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

İhaleye katılacaklar ayrı ayrı olmak koşuluyla birden fazla gayrimenkule teklif verebilir. Tekliflerin en geç son tarih verme gününde saat 17:00'a kadar teslim edilmesi gerekiyor.

özelliştirmHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.