Tual Adalar Projesinin Detayları Belli Oldu

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Aralık 2015
Tual Adalar Projesinin Detayları Belli Oldu

Dağ Mühendislik tarafından Kartal Yakacık'ta inşa edilen Tual Adalar projesinin detayları belli oldu. Tual Adalar projesinde resmi satışların Ocak'ta başlaması planlanıyor...

Toki Yakacık arsası üzerinde yükselen Tual Adalar Dağ Mühendislik tarafından hayata geçiriliyor.

Tual Adalar Fiyat Listesi İçin Tıklayınız

Kartal Yakacık'ta eski mermer fabrikası arazisi üzerinde yükselen Tual Adalar projesi 78 milyon 256 bin 635 TL yatırımla hayata geçiriliyor.

nerede 1

nerede 2

33 bin 103 metrekare alan üzerinde inşa edilen Kartal Tual Adalar projesi toplam 700 konuttan oluşuyor.
Kartal Yakacık Yeni Mahalle'de konumlanan Tual Adalar projesi A, B, C, D1, D2, D3, E ve F olmak üzere 8 bloktan oluşuyor.

güzergah

AYDOS ORMANLARI'NA KOMŞU
Aydos Ormanları'na 500 metre, Samandıra-Kartal bağlantı yonuna 1 kilometre, D-100 karayoluna 2,2 kilometre, Anadolu Otoyolu'na ise 5,5 kilometre uzaklıkta bulunan Dağ Mühendislik Tual Adalar projesi tamamlandığında yaklaşık 2 bin 100 kişiye ev sahipliği yapacak.

OCAK'TA SATIŞTA
2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Toki Yakacık projesi Tual Adalar projesi şu an ruhsat aşamasında. Projede resmi satışların Ocak 2016'da başlaması planlanıyor.

Tual Adalar projesinin sosyal olanakları arasında ise güvenlik, otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness, spor alanları ve yürüyüş alanları gibi birçok imkan yer alıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.