Türel’den Kumluca’ya 60 Milyonluk Yatırım Sözü!

Antalya Kumluca'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Ekim 2015
Türel’den Kumluca’ya 60 Milyonluk Yatırım Sözü!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca’ya 60 milyonluk yatırım sözü verdi…

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca İlçesi Beykonak Mahalle Muhtarlık Binasının açılış törenine katıldı.

Beykonakta düzenlenen açılış törenine Başkan Menderes Türel, Kumluca Kaymakamı Dr. Polat Kara, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Büyükşehir Koordinatörler Baş koordinatörü İsa Akdemir, STK Temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ise Kumluca’nın nüfus yoğunluğu açısından en büyük Mahallelerinden birisi olan Beykonak’ın hizmeti hak ettiğini belirtti. Kumluca Kaymakamı Dr. Polat Kara; “ İçişleri Bakanlığımız Muhtarlar ile ilgili bir proje hazırlıyor. Bu proje ile muhtarların mahalleleri ile ilgili sorunlar direkt bakanlığı ulaştırılacak” dedi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes, muhtarların mesai arkadaşları olduğunu belirterek başladığı konuşmasında mahallelerin sorunlarını muhtarlarla birlikte çözdüklerinin altını çizdi.

Başkan Türel; “ Göreve geldiğimiz günden beri, hizmetlerin kalitesini artırıyoruz. Biz hizmetlerin kalitesini arttıkça taleplerde artıyor. Akseki’yi, İbradı’yı sıcak asfaltla tanıştırdık. İbradı Ormana’nın alt yapı sorununu, Akseki’nin içme suyu sorununu, Kumluca Karagöl Yayla suyu sorununu çözdük. Bu sorunlar 50 - 100 yıllık sorunlardı. Adrasan’ın imar sorununun sonuna geldik. Eskiden asfalt çalışması gönderdiğimiz mahalleler bayram ederdi. Şimdi neden sıcak asfalt ekibi gelmedi diye sitem eden ekiplerimizi geri gönderen mahalleler var. Beykonak’a sahil projesi hazırlıyoruz. Bürokratik engelleri aştığımızda sizlere müjdeyi vereceğiz. En önemlisi de Karaağaç Kaynak suyunu, Çaltı, Karacaağaç, Güzören, Erentepe, Belen, Yeşilköy ve Adrasan Mahallelerimize 60 Milyon liralık bir yatırımla yeni içme suyuna kavuşturacağız. Bu yatırımı en kısa ihale edip, 2016 nın sonuna kadar tamamlayacağız. Kumluca’ya 12 kilometre sıcak asfalt yaptık. Bu hizmetleri yaparız. Yapacağız da ancak ülkemizin huzur ve istikrara ihtiyacı var. Ülkemiz üzerinde yüzyıllardır oynanan oyunlar ve kumpaslar yine devreye sokuluyor. Ankaraya konan bombalar huzur ve istikrarımıza konan bombalardır. Ne zaman bu millet dalgalanmaya başladı mı bunu yapıyorlar. Şimdi emellerine ulaşan bu çevreler büyük bir iştahla 1 Kasım’ı bekliyorlar. Ama bu millet 1 Kasımda bunlara fırsat vermeyecektir” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


TİKA, Karadağ'daki Hüseyin Paşa Camisi’nin restorasyonunu yapacak

TİKA, Karadağ'daki Hüseyin Paşa Camisi’nin restorasyonunu yapacak

TİKA, Karadağ'ın Pljevlja (Taşlıca) şehrindeki Hüseyin Paşa Camisi’nin restorasyonunu üstlendi.

12 Eylül 2017


İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

Bursa’da 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle hayata geçirilen İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi “İMOTİM

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat