Türk Gayrimenkul Sektörü Avrupa Birliği’ne Girdi!

Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Profesyonelleri Derneği (GAPAS), Brüksel merkezli, Avrupa Birliği ülkelerindeki gayrimenkul derneklerinin çatı örgütü CEPI – Avrupa Gayrimenkul Meslek Birliği’nin Türkiye’den ilk ve tek asil üyesi oldu.

09 June 2023
Türk Gayrimenkul Sektörü Avrupa Birliği’ne Girdi! Kurulduğu günden bugüne gayrimenkul sektöründe önemli bir yer edinen Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Profesyonelleri Derneği (GAPAS), Türk gayrimenkul sektörüne, uluslararası arenada da önemli bir boyut kazandırdı. GAPAS, kısa adı CEPI olan European Association of Real Estate Professions – Avrupa Gayrimenkul Meslek Birliği’ne Türkiye’den kabul edilen ilk ve tek sivil toplum örgütü oldu.

Türk gayrimenkul sektörü için yeni pazarların, yeni iş birliklerinin önünü açacak

GAPAS’ın CEPI’ye asil üye olarak kabul edilmesini değerlendiren GAPAS Yönetim Kurulu Başkanı İsmail ÖZCAN, “GAPAS olarak kendimize sürekli yenilik yapmayı, yeni adımlar atmayı hedef aldık. GAPAS’ın CEPI üyesi olması Türk gayrimenkul sektörü için yeni pazarlar ve yeni iş birlikleri demek. Bu farkındalıkla biz, CEPI bünyesinde yer alan farklı ülkelerdeki gayrimenkul uzmanlarıyla Türk gayrimenkul sektörü satış ve pazarlama profesyonellerini bir araya getirecek etkinlikler düzenlemeyi hedefliyoruz. Bu etkinlikler kapsamında Avrupalı yatırımcılara ve alıcılara Türkiye’deki gayrimenkul fırsatlarını daha iyi anlatacağız” dedi. GAPAS üyelerinin, kendilerine özel hazırlanmış ‘CEPI Üyesi’ logosunu da tanıtım dokümanlarında kullanabileceklerinin altını çizen ÖZCAN, Avrupa pazarına hitap etmek isteyen gayrimenkul pazarlama şirketlerini ve pazarlama & satış profesyonellerini GAPAS çatısı altında yer almaya davet etti.

GAPAS, CEPI’ye Türk gayrimenkul sektörü hakkında bilgi akışı sağlayacak

Türkiye’den ilk kez bir derneği ‘asil üye’ olarak kabul etmenin son derece mutluluk verici olduğunu ifade eden CEPI Yönetim Merkezi Müdürü Vittoria Marchegiani, iki derneğin bir iş birliğine başlamasının anlamlı ve profesyonelce olduğunun altını çizdi. Türkiye’den GAPAS’ın CEPI üyesi olmasıyla verimli bir bilgi ve deneyim alışverişinin mümkün hale geldiğinden emin olduğunu ifade eden Marchegiani, CEPI'nin üyelerine sunduğu uzmanlık ve bilgi akışının çok büyük ayrıcalıklar getirdiğini ve üyelere değişim fırsatları sunduğunu söyledi. CEPI’nin sürekli olarak üyelerinin yararına araçlar geliştirdiğini anlatan Marchegiani, GAPAS'ın bu süreçlere olası katkısı için memnuniyetini ifade etti. CEPI'de emlak komisyoncuları ve mülk yöneticileri için mümkün olan en yüksek kalitede hizmetler sunulduğunu söyleyen Vittoria Marchegiani, her zaman tüketicilerin korunmasını ve güçlü etik değerler ilkesine sahip olduklarını ifade ederek, GAPAS ve üyelerince de bu değerlerin paylaşıldığından emin olduklarını belirtti.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum