Türk Hava Kurumu'ndan Satılık 5 Gayrimenkul

Türk Hava Kurumu Trabzon, Osmaniye ve Ankara'daki 5 gayrimenkulünü kapalı teklif usulüyle ihaleye çıkarıyor...

23 Ağustos 2016
Türk Hava Kurumu'ndan Satılık 5 Gayrimenkul Türk Hava Kurumu Trabzon, Osmaniye ve Ankara'daki 5 gayrimenkulünü kapalı teklif usulüyle ihaleye çıkarıyor...

Türk Hava Kurumu mülkiyeti kendisine ait olan 5 gayrimenkulünü satışa çıkarıyor. Satışa söz konusu gayrimenkuller Ankar Osmaniye ve Trabzon'da yer alıyor.

THK, Ankara'nın Çankaya ilçesinde Kocatepe mahallesi Mithatpaşa caddesinde yer alan Birlik İşhanı'ndaki 7, 18 ve 19 numaralı büroları satışa sunuyor. Büroların ihalesi 19 Eylül 2016 günü saat 11:00, 14:00 ve 15:30'da yapılacak.

Osmaniye'de satışa çıkarılan gayrimenkul ise Kadirli ilçesi Pazar mahallesi Değirmen Caddesi 126. sokak no: 12 adresinde yer alan bahçeli kargir ev olarak belirlendi. Osmaniye'deki evin ihalesi 27 Eylül Salı günü saat 11:30'da gerçekleşecek.

Satışa çıkan gayrimenkullerden bir diğeri ise THK Trabzon İşhanı binası. Ortahisar Kemerkaya mahallesi Halkevi Sokak no:4 adresindeki işhanı 21 Eylül 2016 günü saat 11:30'da ihaleye çıkıyor.

İhaleye katılacaklar şartnamelere göre hazırlayacakları kapalı zarf teklif mektuplarını, ihale gün ve saatlerine kadar Trabzon'daki gayrimenkul için THK Trabzon Şube Başkanlığı’na, Osmaniye'deki gayrimenkul için THK Kadirli Şube Başkanlığı’na, Ankara'dakiler için Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı'na teslim etmeleri gerekiyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.