Türk Kızılayı Kırklareli Akaryakıt ve Dinlenme Tesisini İhaleye Çıkarıyor

27 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Türk Kızılayı Kırklareli Akaryakıt ve Dinlenme Tesisini İhaleye Çıkarıyor
Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Kırklareli Kavaklı Köyü’nde akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisi projesini yap-işlet-devret modeli ile ihaleye çıkarıyor...

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Kırklareli Merkez Kavaklı Köyü’nde yapılacak olan akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisini yap-işlet-devret yöntemi ile ihaleye çıkarıyor.

8091 metrekarelik arsanın 18 bin metrekalerik kısmına yapılacak olan akaryakıt ve dinlenme tesisi ihalesinde firmalar teklif etmiş oldukları aylık kiranın 2 katı ve tahmini yatırım maliyetinin yüzde 3’ünün toplamı kadar geçici teminat verecek.

 İhaleye ait şartnameler “Ataç 1 Sok. No: 32 Yenişehir/ANKARA” adresindeki genel müdürlüğünden, “Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi,  Esvafçı Sokak, No: 8 Üsküdar / İSTANBUL” adresindeki İstanbul müdürlüğnden 250 TL karşılığında temin edilebiliyor.

Firmaların ihale zarflarını en geç 21 Haziran 2016 günü saat 11:00’e kadar “Karakaş Mahallesi,  Sungurbey Caddesi, No: 9 KIRKLARELİ” adresindeki Kırklareli Devlet Hastanesi (Eski SSK Hastanesi) B Blok bahçesinde bulunan Türk KızılayıKırklareli Şube Başkanlığına vermiş / göndermiş olmaları gerekiyor.

Teklif ve teminat mektubu zarfı 24 Haziran 2016 günü saat 15:30’da “İstanbul Yolu Üzeri 1. Km. 39020 KIRKLARELİ” adresindeki KIRKLARELİ TİCARET BORSASI toplantı salonunda açılacak.


"Türk Kızılayı Kırklareli Akaryakıt ve Dinlenme Tesisini İhaleye Çıkarıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap