Türkerler’in Mahall Projeleri Divan’a Emanet

Türkerler Holding ile Divan Grubu Mahall Ankara ve Mahall Bomonti projelerinin işletilmesi için anlaşmaya imza attı. Grup, 10 yıl boyunca Divan Residence markasıyla projelerin işletmesini yapacak...

11 October 2016
Türkerler’in Mahall Projeleri Divan’a Emanet Türkerler Holding ile Divan Grubu Mahall Ankara ve Mahall Bomonti projelerinin işletilmesi için anlaşmaya imza attı. Grup, 10 yıl boyunca Divan Residence markasıyla projelerin işletmesini yapacak...

Türkerler Holding Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerini işletmesi için Divan Grubu ile el sıkıştı. Anlaşmaya göre Koç Holding iştiraki Divan Grubu Mahall Ankara projesinin bir bölümünün ve Kule ofislerin, Mahall Bomonti İzmir projesindeki tüm rezidansların işletmesini “Divan Residence” markası ile üstlenecek.

10 yıl sürecek işletme anlaşmalarına Divan Grubu CEO’su Richard Appelbaum ve Türkerler Holding Genel Koordinatörü Attila Sezgin bugün gerçekleşen törende imza attı.

5 MİLYON METREKARE İNŞAAT HACMİ
İmza töreninden önce açıklamada bulunan Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Atilla Sezgin, “ Türkerler Holding’in 50 yıllık geçmişi bulunuyor. Tekstil sektörü ile başladığımız bu yolda enerji, inşaat ve kamu özel ortak yatırımlarıyla devam ettik. Bugün geldiğimiz noktada 5 milyon metrekare inşaat hacmine ulaştık” diye konuştu.

3 YILDA 8 MİLYAR DOLAR
Son yıllarda gayrimenkul geliştirmeye önem verdiklerini söyleyen Sezgin, “Şu anda 5 milyar dolar iş hacmine sahibiz. 3 yılda bu rakamı 8 milyar dolara çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

5 YILDIZLI OTEL HİZMETİ
60 yıl önce kurulan Divan’ın 22 marka ile 120’den fazla birimde faaliyet gösterdiğini söyleyen Divan Grubu CEO’su Richard P. Appelbaum, “Turizm ve yeme-içme sektöründen sonra 2012 yılında gayrimenkul sektöründe yer almaya karar verdik. Şu an 4 projeye rezidans hizmeti veriyoruz. Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerine de 5 yıldızlı otel hizmetini taşıyacağız. Bugün Türkerler Holding ile attığımız imza ile aynı zamanda gelecekteki ortaklıkların da imzasını atmış olduk” diye konuştu.

Sunacakları hizmet hakkında bilgi veren Appelbaum, “Coincerge ve lobi olacak. Ev sahiplerine bilet rezervasyonu, araba kiralama, bebek bakıcısı gibi hizmetleri sunacağız. Tesislerin yönetimini ve işletmesini yapacağız. Aynı zamanda teknik yardım hizmetleri de vereceğiz. Çalışanlar daha önce bizim otellerimizde hizmet vermiş kişiler olacak. Hizmetleri büyük çoğunluğu standart olacak verilecek. Ancak şehir gezisi, özel şoför gibi hizmetlerin belli bir bedeli olacak” dedi.

MAHALL BOMONTİ İZMİR'DE 325 BİN TL'DEN
İzmir Konak’ta hayata geçirilen Mahal Bomonti projesi biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 blok halinde yükseliyor. 470 konut, 572 ofis, 90 ticari birimden meydana gelen Mahall Bomonti İzmir Divan tarafından işletilecek.

Stüdyodan 4 oda 1 salona kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Mahall Bomonti İzmir projesinde fiyatlar 325 bin TL'den başlıyor. Alsancak ve Kordon'a birkaç dakika mesafede konumlanan projenin Haziran 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.

Mahall Ankara'DA HEMEN TESLİM
Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirilen Mahall Ankara projesi konut, ofis ve alışveriş alanlarından oluşuyor. Teslimlerine bu ay itibariyle başlanan Mahall Ankara projesinin bir bölümü ve Kule ofisleri Divan tarafından işletilecek.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Mahall Ankara projesi 315 adet ofis, 246 adet konut, 78 adet City Suits ve 64 adet mağazadan meydana geliyor.

Haber: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türkiye’nin Konut Krizinden İngiltere Konut modeli ile Çıkış Yolu

Türkiye’nin Konut Krizinden İngiltere Konut modeli ile Çıkış Yolu

EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, İngiltere’de git gide artan Shared Owne

30 April 2024


Zeray İnşaat, "Bahar" kampanyasında belirlediği hedeflerini gerçekleştirdi

Zeray İnşaat, "Bahar" kampanyasında belirlediği hedeflerini gerçekleştirdi

Zeray İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Şüheda Turoğlu, "Bankalarla yarışır cazip ödeme planlarımız netice

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum