• Emlak Haberleri
  • Türkiye’de ilk “İster yaşa ister kirala” konseptli proje; Sianji Wellbeing Resort

Türkiye’de ilk “İster yaşa ister kirala” konseptli proje; Sianji Wellbeing Resort

Babil’in Asma Bahçeleri’nden uyarlanarak hayata geçirilen Sianji Wellbeing Resort, Türkiye’de bir ilk olarak uygulanan “İster yaşa ister kirala” konseptiyle hem yatırımcısına kazandırıyor hem de sağlıklı yaşam ve detoksa yoğunlaşıyor.

31 Temmuz 2017
Türkiye’de ilk “İster yaşa ister kirala” konseptli proje; Sianji Wellbeing Resort Necla Dalan’ın haberine göre, Türkiye’de ilk kez uygulanan “İster yaşa, ister kirala” konsepti ile Sianji Wellbeing Resort, rezidans ve villalarıyla göze çarpıyor. Turizm ve inşaat alanında 30 yıla yakın bir tecrübeye sahip olan Sianji Group, Bodrum’da otel ve rezidans projeleriyle dikkatleri çekiyor. Sianji Wellbeing Resort hem sağlıklı yaşam ve detoks üzerine yoğunlaşıyor hem de bu rezidans ve villalar Türkiye'de ilk kez uygulanan "İster yaşa, ister kirala" konseptiyle yatırımcısına kazandırıyor.

Sianji Group, 80 ila 250 metrekare arasında değişen süit ve villalar Euro bazında yüze 8 kazanç garantisi verdiği 140 villasından 60’ının satışını gerçekleştirdi. İkinci etap olarak 20 villanın daha satışını yapmayı hedefleyen firma, elde edilen kaynakla projenin Bodrum’a yayılmasını amaçlıyor. Ayrıca grup yurt dışından da talep alıyor. Fransa ve Abu Dabi’den gelen teklifleri inceleyen Sianji Gruop, SPA ve welnes işletmecisi olarak yurt dışına da açılmayı düşünüyor.

“KAZANÇ GARANTİLİ KİRANABİLİYOR”

Rezidans konseptlerinin bir ilk olduğuna vurgu yapan Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, "Bu projeye 50 milyon dolar yatırım yaptık. Apart yaparak tapu vermeye ilk biz başladık Sianji Residance'taki 140 villadan 60'ını sattık. 20 tanesini daha satışa çıkardık. Fiyatlar 382 bin Euro’dan başlıyor. Sahiplerinin isteğine bağlı olarak butik otel tarzında işletiyoruz ya da yüzde 8 Euro bazlı kazanç garantili kiralanabiliyor" ifadelerini kullandı.

“İSTANBUL İÇİN ARAŞTIRMA YAPILIYOR”

Hedefledikleri 20 villayı daha satarak kendilerine kaynak yaratacaklarını belirten Çakır, "Yine Bodrum civarında benzer yatırım planlarımız var. Bu konsepti yaymak istiyoruz. Yurt dışından talepler alıyoruz. Fransız ve Abu Dabili yatırımcılardan teklif geldi. Konsepti ülkelerine taşımak istiyorlar. Teklifleri inceliyoruz" diye ekledi.

Ayrıca İstanbul için de araştırma yaptıklarını belirten Çakır, 'Yeni havalimanı çevresinde yatırımcı olursa onlara anahtar teslim hizmet verebiliriz. İnşaatını da yaparız işletmesini de" dedi.

DÜNYA VATANDAŞLARI SAĞLIK TURİZMİ İÇİN BURAYI TERCİH EDİYOR

Kısaca Resort hakkında da bilgi veren Recai Çakır, konuşmasına şunları ekledi: "Dünyanın 7 harikasından biri Babil'in Asma Bahçeleri konseptinden uyarlanarak inşa edilen Sianji VVelIbeing Resort, Bodrum'un yeni cazibe merkezi Kadıkalesi'nde gibi birçok kategoride 40 dönümlük alan üzerinde 22 uluslararası ödül aldı. Türkiye'ye Otelimiz 12 ay hizmet veriyor. Sağlıklı yaşam ve detoks bulunuyor. Avrupa'nın En iyi Sağlıklı Yaşam ve Spa Merkezi’ni sağlık turizmine kazandıran resortlarımız için Romanya, İngiltere, Çin, Katar, Rusya gibi ile ülkelerden misafirler konaklamaya geliyor." (Vatan)


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Yıldırım Yapı Grubu’nun akıllı ev sistemleriyle donatacağı Kuleli Evleri, sahiplerine rahat ve konfo

16 Haziran 2018


Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bağcılar’a bağlı Güneşli Mahallesi’nde yapılan bir b

16 Haziran 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum