• Emlak Haberleri
  • Türkiye’deki Uygun Fiyatlı Konutlar Dubai’de Görücüye Çıkıyor

Türkiye’deki Uygun Fiyatlı Konutlar Dubai’de Görücüye Çıkıyor

Türkiye'de uygun fiyata konut satışı yapan firmalar "Hesaplı Konutlar Buluşması" ile Arap yatırımcılarla buluşacak...

24 Kasım 2015
Türkiye’deki Uygun Fiyatlı Konutlar Dubai’de Görücüye Çıkıyor

Türkiye'de uygun fiyata konut satışı yapan firmalar "Hesaplı Konutlar Buluşması" ile Arap yatırımcılarla buluşacak...

Türk inşaat firmalarının projelerini sergileyeceği Hesaplı Konutlar Buluşması Dubai'de yapılacak. 8-10 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte Türk projeleri ile Dubai, Abu Dabi, Kuveyt, Katar, Bahreyn, İran, Suudi Arabistan, Ürdün, Yemen, Irak, Rusya Federasyonu ülkeleri, Azerbaycan ve Libya dan gelecek yüzlerce emlakçı ve alım gücü potansiyeli bulunan binlerce ziyaretçi bir araya gelecek.

Yüksek fiyatlarla konut pazarlayan güçlü firmalar Arap yatırımcılarla çok rahat şekilde buluşurken, uygun fiyata konut satan firmalar için pek mümkün olmuyordu. B2B With Turkey "Hesaplı Konutlar Buluşması" ile uygun fiyatlarla konut satışı yapan firmaları Arap yatırımcılarla buluşturmayı hedefliyor.

"Hesaplı Konutlar Buluşması"na katılım da adı gibi hesaplı olacak diyen B2B With Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Arslan, " Katılımcı firmalarımız maliyetine denilebilecek bir miktar harcayarak, sektörün büyük firmalarının fırsatlarına sahip olacaklar. Biz bunu bir fuar gibi düzenlemiyoruz. Alıcı ve satıcıları birebir görüşebilecekleri, bölgede konutlarını pazarlayabilecek emlakçı ile yüzyüze görüşerek ürünlerini anlatma, karşı tarafın istek ve fikirlerini duyabilme imkanı sunuyoruz. Yabancıların, özellikle de Arap ülkelerinin vatandaşlarının Türkiye'ye ilgisi her geçen gün artıyor. Bu nedenle Hesaplı Konutlar Buluşması'na katılacak bölge emlakçılarınının da talepleri artmakta. Bunun sonucunda da umuyorum ki etkinliğimizden herkes mutlu ayrılacaktır." dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.