Türkiye’nin En Büyük Fuarı İDTM’ye

İstanbul Fuar Merkezi yeni düzenleme ile Türkiye’nin en büyüğü olacak. 500 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek yeni İDTM Fuar 65 bin metrekareden 700 bin metrekareye dönüşecek...

12 Temmuz 2016
Türkiye’nin En Büyük Fuarı İDTM’ye İstanbul Fuar Merkezi yeni düzenleme ile Türkiye’nin en büyüğü olacak. 500 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek yeni İDTM Fuar 65 bin metrekareden 700 bin metrekareye dönüşecek...

Yeşilköy’de konumlanan İstanbul Fuar Merkezi yıkılarak yenisi yapılacak. 500 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan proje tamamlandığında Türkiye’nin en büyük fuar alanı olacak.

65 bin metrekare alan sahip olan İstanbul Fuar Merkezi, yeni düzenleme ile birlikte 700 bin metrekarelik fuar alanına dönüşecek.

İDTM’den yapılan açıklamaya göre yeni İstanbul Fuar Merkezi 3 etaptan oluşacak.

Geçen sene ekim ayında başlatılan yatırımın 300 bin metrekareyi aşan kısmı fuar alanlarına ayrılacak. 35 bin metrekarelik alanda 365 gün hayatın devam edeceği alışveriş merkezi, restoran ve kafelerin yer alacağı bir yaşam merkezi bulunacak.

Yeni İstanbul Fuar alanında 6 bin kişilik kongre salonu, 4 adet 50 kişilik toplantı salonu, 3 adet bin 800 kişilik yeme içme tesisi, 15 adet yönetim odası, basın merkezi, 4 adet simultane tercüme odası, 3 adet malzeme deposu, 7 bin 265 araçlık kapalı otopark ve 300 araçlık açık otopark yer alacak.

İNSANA VE DOĞAYA SAYGILI
İnsana ve doğaya saygılı, yeşil bina standartlarında inşa edilecek olan proje Leed Sertifikası kriterlerine göre tasarlanacak.

Yeni fuar alanı, İDTM'nin sahibi olduğu İş Merkezi, WOW Otelleri ve WOW Kongre Merkezi'nin de içinde bulunduğu dev kompleks içinde yer alacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Konak'a Dev Spor Kompleksi ve Pazar Yeri!

İzmir Konak'a Dev Spor Kompleksi ve Pazar Yeri!

İzmir Konak Belediyesi, Konak'ta yeni spor tesisi ve kapalı pazar yeri inşa etmeye hazırlanıyor...

27 Nisan 2017


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat