Türkiye’nin En Büyük Otoparkı Mart Ayında Açılıyor

27 Şubat 2016
PAYLAŞ
Türkiye’nin En Büyük Otoparkı Mart Ayında Açılıyor

Türkiye’nin en büyük tam otomasyonlu özelliğini taşıyan otopark Mart ayında hizmete açılıyor...

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden otoparkın çalışmalarında sona gelindi. Türkiye’nin en büyük tam otomasyonlu otopark olma özelliğini taşıyan otopark toplam 560 araç kapasiteli olarak yükseliyor.

Manisa Şehzadeler'de Verem Savaş Dispanseri yanında projelendirilen otopark 2016 yılı Mart ayında hizmete açılıyor. Bölgedeki otopark sorununu büyük ölçüde çözecek olan otopark yapımı tamamlandığında en modern teknolojiyle hizmet verecek.

Manisa tam otomasyonlu otoparkın, ilgili otomasyon firması tarafından test çalışmaları yapılıyor. Park noktalarına araçların gidişi ve dönüşü test edilerek otomasyon panolarına işleniyor. İnşaat çalışmaları tamamlanan otoparkta çevre düzenleme işlerine başlandı.

Bununla beraber Yarhasanlar otoparkı da yenilerek hizmete açıldı. Ayrıca Kültür Sitesi altında bulunan otoparkında bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Bu otoparkında Mart ayında hizmete açılması planlanıyor. Aynı zamanda Ali Rıza Çevik Okulu ve Yer altı Otoparkı projesi içinde onay bekleniyor.


"Türkiye’nin En Büyük Otoparkı Mart Ayında Açılıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap