• Emlak Haberleri
  • Türkiye'nin İlk Bungalov Mahallesi Yeşil Mahalle Ön Satışta

Türkiye'nin İlk Bungalov Mahallesi Yeşil Mahalle Ön Satışta

Türkiye’nin ilk bungalov mahallesi ‘Yeşil Mahalle’, Yeşil Vadi imzasıyla Kırklareli’nde hayata geçiriliyor.

20 March 2023
Türkiye'nin İlk Bungalov Mahallesi Yeşil Mahalle Ön Satışta Doğayla iç içe konseptte geliştirilen projede ön satış süreci başladı. Türkiye’nin ilk bungalov evlerinden oluşan Yeşil Mahalle’de 59 ve 89 metrekare büyüklüğe sahip toplam 168 adet bungalov yer alıyor.

1999 yılından bu yana arsa, emlak ve inşaat alanında faaliyet gösteren Yeşil Vadi, yatırımcılarına profesyonel gayrimenkul hizmeti sunuyor. Çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle önemli yatırımlara imza atan firma, şimdi de Yıldız Dağları ile çevrili Kırklareli’nde tamamı bungalovdan oluşan ve mahalle konseptinde geliştirilen Yeşil Mahalle’yi ön satışa sundu.

ASLI ORHAN DEMİRAL, “DOĞA İLE İÇ İÇE BİR YAŞAM SUNUYORUZ”168 bungalov evin yer alacağı Yeşil Mahalle ile ayrıcalıklı bir proje geliştirdiklerini belirten Yeşil Vadi Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Orhan Demiral “Türkiye’nin ilk Bungalov Mahallesi’ni hayata geçirmekten dolayı mutluyuz. Özellikle pandemi döneminde kalabalık şehirlerin gürültü ve stresinden uzak, az katlı bahçeli konutların ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğunu hep birlikte gördük. Yeşil Vadi olarak bizde müşterilerimizden gelen talep üzerine Kırklareli’nde doğa ile iç içe 168 bungalovun yer alacağı Yeşil Mahalle projesini geliştirdik. Buradan konut alacak müşterilerimiz Yıldız Dağları’yla çevrili bungalov evlerde toprağa basabilecekleri, doğaya dokunabilecekleri yepyeni bir hayata merhaba diyecek. Yeşil Mahalle sakinleri ayrıca 250 – 300 metrekareye sahip bahçelerinde kendi sebze ve meyvesini yetiştirme imkânına sahip olacak. Müşterilerimizin ön talepte gösterdiği yoğun ilgi ön satışa çıktığımız bugünlerde artarak devam ediyor. Yeşil Mahalle projemizi yakın zamanda düzenleyeceğimiz basın lansmanıyla kamuoyunun beğenisine sunacağız. Yeşil Vadi Arsa & Gayrimenkul olarak yer aldığımız sektörde inşaat projelerimizi Yeşil Vadi Konsept olarak sürdüreceğiz.

“PROJEMİZ İSTANBUL’A YAKIN, KIRKLARELİ’NİN YANI BAŞINDA”

Yeşil Mahalle’nin hayata geçirildiği bölgeyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Aslı Orhan Demiral “Bu projemiz sahip olduğu konseptle birlikte potansiyeli yüksek bir lokasyonda yer alıyor. Kırklareli’nin Yıldız Dağları’yla çevrili Kofçaz-Elmacık köyü sınırlarında hayata geçirmekte olduğumuz projemiz, Kırklareli’ne 25 dakikalık mesafede bulunuyor. Yeşil Mahalle projemize ayrıca İstanbul’dan araçla 120 dakikada ulaşılabiliyor. Hafta sonu doğayla iç içe olmak isteyen ya da günlük yaşamını burada sürdürmek isteyenler için ideal bir proje. Ekolojik bir yaşam imkânı ve sürdürülebilir bir yeşil alana sahip olan projemiz, sağlam zemine sahip konumuyla değerine değer katacaktır” dedi.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum