Türkiye’nin İlk Butik Kolejinden 5 Yıldızlı Lise!

Kastamonu Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Ağustos 2015
Türkiye’nin İlk Butik Kolejinden 5 Yıldızlı Lise!

Türkiye'nin ilk butik koleji olan Artsam Eğitim Kurumları'nın 5 yıldızlı özel lisesi kapılarını açtı.

2013 yılında ilk olarak anasınıfı, ilkokul ve ortaokul olarak eğitim öğretim veren Türkiye'nin ilk butik koleji olarak ün yapan Artsam Eğitim Kurumları, Kastamonu'ya verdiği sözü tutarak 5 yıldızı hak eden özel lisesinin kapılarını açtı.

EĞİTİM KALİTESİNİ YÜKSELTECEK

Şu ana kadar uyguladığı Artem (Artsam Eğitim Modeli) ile adından sıklıkla söz ettiren ve eğitim sektöründen tam not alan kurumun Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Uzm. Psk. Gamze Eser, "Kastamonu'ya hak ettiği liseyi kazandıracağımıza dair 3 yıl önce söz vermiştik ve 3 yıldır şu an kapılarını açmış olduğumuz Kuzey Anadolu'nun gerçekten hak ettiği lise konsepti için çalışmaktaydık ve lisemiz artık Kastamonu'nun eğitim kalitesini ve çıtasını yükseltmeye hazırdır" dedi.

650 KİŞİLİK KONFERANS SALONU

Toplamda 15 bin metrekare kapalı, 7 bin metrekare açık alana sahip olan ve tamamı akıllı sınıflardan oluşan Kastamonu halkından 5 yıldız alan bu lisede yok yok. 650 kişilik özel konferans salonu ile Kastamonu ve çevresine iş, sanat, seminer ve konferans gibi alanlarda da kapılarını açacak olan lise, şimdiden halkın yoğun ilgi odağı oldu.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN TEKLİF

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında Oxford'dan 5 altın madalya alan Artsam Eğitim Kurumları, çift dil eğitim uygulamasıyla ve kullandığı özel eğitim metodlarıyla elde ettiği başarılardan dolayı Kanada, İsviçre ve Malta başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinden kardeş okul olma teklifi alarak Türkiye'nin adını eğitimde duyurmayı başarmıştı.

İşte Kastamonu'da hizmete giren Artsam Eğitim Kurumları'nın 5 yıldızlı özel lisesi :

GaleriHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evinin fiyatı düştü

Dünyanın en pahalı evi olarak gösterilen Villa Les Cedres malikanesinin fiyatı 686 milyon dolar düşt

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.