Turyap 30. Yılını Kıbrıs’ta Kutluyor!

16 Ekim 2015
PAYLAŞ
Turyap 30. Yılını Kıbrıs’ta Kutluyor!

16 Ekim 1985'te kurulan Turyap 30. yılını 6-8 Kasım 2015 tarihleri arasında temsilcileri ile beraber Kıbrıs Kaya Artemis Hotel’de kutluyor...

Türkiye’nin ilk markalı emlakçılık franchise sistemini kuran Turyap 30. yılını kutluyor. 16 Ekim 1985'te kurulan Turyap tamamı Türk sermayeli bir şirket olup kurulduğu ilk günden bugüne kadar temsilcilerinden cirodan pay almayarak sektöre değer kattı.

Yaklaşık 50 ilde 400 temsilcisi ile dev bir emlak zinciri haline gelen Turyap, Euromoney, Capital Finance International, European Business Awards gibi uluslararası kuruluşlardan ödüller aldı ve Uluslararası Emlakçılar Birliği Realtor’e üyeliği kabul edildi.

Turyap 30. yıl dönümü kapsamında 6-8 Kasım 2015 tarihlerinde temsilcilerine Kıbrıs Kaya Artemis Hotel’de etkinlik düzenledi. Kutlamada Ahmet Şerif İzgören, Üstün Dökmen gibi ustalar konuşmalar yapacak. Kutlamanın ilerleyen saatlerinde katılımcılar Alper Ateş’in sunduğu Süper Bulmaca yarışmasında emlak literatürünü çözmek için yarışacak.

İnsanların 80’li yıllarda taşınmazların kurumsal olmayan emlakçılar tarafından satıldığını ve kiralandığını hatırlatan Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, Turyap'ın kurumsal ve etik çalışma yöntemi ile doğru fiyatlarla sektöre olan güveni başlattığını söyledi.

Sözlerine devam eden Sarıbay, "Gayrimenkul sektöründeki güvenilir imajımızı bizimle birlikte büyüyen Turyap ailesiyle birlikte kazandık. Bizi zirveye taşıyan heyecanımız ilk günkü gibi taze. Bugün Türkiye’nin her yerinde adımızı taşıyan temsilciliklerimize ve deneyim sahibi, güvenilir ekibimize teşekkür ederim. Birlikte nice 30 yıllara." dedi.


"Turyap 30. Yılını Kıbrıs’ta Kutluyor!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap