Turyap, Dubaide.com'u Bünyesine Kattı

Türkiye'nin önde gelen emlak pazarlama şirketi Turyap, Dubai pazarında etkisini genişletiyor. Şirket, Dubaide.com'un da kendi bünyesine katılmasıyla birlikte emlak satışı ve kiralama hizmetlerini tek bir platformda sunacak.

08 July 2024
Turyap, Dubaide.com'u Bünyesine Kattı Türkiye'nin lider emlak pazarlama şirketi Turyap, Dubai pazarına güçlü bir giriş yaparak, emlak satışı ve kiralama hizmetlerinde büyük bir adım atıyor. Turyap, Dubai'nin önde gelen emlak pazarlama platformlarından biri olan Dubaide.com'u bünyesine katarak, bu alandaki iddiasını daha da artırıyor.

Turyap Holding Yönetim Kurulu Başkanı M. Onur Sarıbay, "Turyap olarak, 39 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuzla Türkiye'de olduğu gibi, uluslararası pazarda da fark yaratmak istiyoruz. Dubaide.com ile yaptığımız bu iş birliği, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır Dubaide.com'un çatımız altına girmesi, Dubai'deki tüm emlak satış ve kiralama işlemlerini tek bir platformdan yönetmemizi sağlayacak. Bu birleşme hem müşterilerimiz hem de iş ortaklarımız için büyük kolaylık ve avantajlar sunacak. Dubai'de sunduğumuz hizmetler ile yatırımcıların doğru kararlar alabilmeleri için çalışıyoruz. Güvenilir ve karlı yatırım fırsatları sunarak, müşterilerimizin geleceğe güvenle bakmalarını sağlıyoruz. Dubai'deki profesyonel ekibimiz, güçlü ağımız ve yenilikçi yaklaşımlarımızla, yatırımcıların en iyi emlak seçeneklerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu sayede, Dubai'de emlak sektörüyle ilgilenen tüm yatırımcılara güvenli ve karlı fırsatlar sunuyoruz" dedi.

Dubaide.com'un, Turyap’ın bünyesine katılmasıyla, uluslararası emlak ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunma yolunda önemli bir adım attıklarının altını çizen Sarıbay, "Dubaide.com'un geniş müşteri ağı ve güçlü pazarlama yetenekleri ile Turyap’ın 300'den fazla pazarlama ofisinin gücü birleştiğinde, Dubai'deki emlak pazarında önemli bir oyuncu olacağız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların beklentilerini aşmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu önemli iş birliği ile hem Turyap’ın uluslararası arenadaki varlığını güçlendireceğiz hem de Dubai'deki müşterilerimize daha kapsamlı ve kaliteli hizmet sunacağız. Bu yolda bizlerle birlikte olan tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ederim" diyerek sözlerini tamamladı.
Turyap’ın yenilikçi vizyonu ve Dubaide.com'un dijital yetkinlikleri sayesinde, emlak sektöründe önemli bir sinerji oluşturulması hedefleniyor. Bu iş birliği, her iki şirketin de büyümesine ve uluslararası alanda daha da güçlenmesine katkıda bulunacak.


Turyap Hakkında:
1985 yılında Azmi Sarıbay tarafından kurulan Turyap, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini Türkiye’de hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 330 Turyap ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla 100 binlerce gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmektedir. Hizmet kalitesini; emlakla ilgili her türlü talepte seri, güvenilir, her iki tarafın yararına nesnel çözümler üretmek şeklinde tanımlayan Turyap, yatırımcıların ve danışanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş profesyonellerle hizmet vermektedir. Her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahip olan marka, yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşmaktadır. Türkiye'nin en köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan Turyap, yalnız ülke içinde değil, yurt dışında da Türk vatandaşlarının emlak sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir. Avrupa ve Amerika'da açılan ofisleriyle Türk markasını yurt dışında gururla temsil eden Turyap, klasik hizmet verdiği Turyap markasının yanı sıra Amerikan sistemiyle hizmet verdiği ‘Tam Nokta’ şirketiyle de adından söz ettirmektedir. Öte yandan; TuryapNet adıyla hizmet veren veri bankasıyla bilgileri sürekli güncel şekilde saklayan Turyap, devam eden Ankara Golfkent projesinin yapımını da aralıksız sürdürmektedir.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


RAMS Garden’da erken teslim festival coşkusunda yaşandı

RAMS Garden’da erken teslim festival coşkusunda yaşandı

RAMS Türkiye, 18 Mayıs Cumartesi günü RAMS Garden Bahçelievler’de özel bir festival düzenleyerek ev

20 May 2024


POLAT ENERJİ YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

POLAT ENERJİ YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Yenilenebilir enerji sektörünün öncü oyuncusu Polat Enerji, 756,2 MWm kurulu gücüyle Türkiye’de topl

18 May 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum