• Diğer Haberler
  • TURYAP, ÖDEME SİSTEMLERİNDE POPYPARA’YI TERCİH ETTİ

TURYAP, ÖDEME SİSTEMLERİNDE POPYPARA’YI TERCİH ETTİ

TURYAP ve Popy Para, çalışanların finansal işlemlerini kolaylaştıracak önemli bir iş birliği duyurdu.

08 March 2024
TURYAP, ÖDEME SİSTEMLERİNDE POPYPARA’YI TERCİH ETTİ TURYAP ve Popy Para, çalışanların finansal işlemlerini kolaylaştırmak ve onlara özel avantajlar sunmak üzere önemli bir iş birliği anlaşmasına imza attılar. 01.03.2024 Cuma günü, Turyap’ın İstanbul Kağıthane'deki genel merkez ofisinde gerçekleştirilen lansman töreni ile duyurulan bu iş birliği, iki firmanın da sektörlerindeki inovasyon ve müşteri odaklı yaklaşımlarını pekiştiren bir adım olarak değerlendiriliyor.

Bu iş birliği kapsamında, TURYAP çalışanları, Popy Para kartlarını kullanarak çeşitli finansal avantajlardan faydalanacaklar. Popy Para tarafından sunulan Payrut kartlar, çalışanların günlük yaşamlarında karşılaşabilecekleri birçok finansal ihtiyacı kolay ve avantajlı bir şekilde karşılamalarına olanak tanıyacak. Ayrıca, iki şirket arasında ileride daha derin ve stratejik iş birliklerinin kapısını aralayacak bu anlaşma, sektörlerinde yenilik ve müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmenin önemini bir kez daha vurguluyor.Lansman töreninde konuşan Popy Para CEO'su Osman Sadık Doğan, "Bu iş birliği, şirketimize güç vererek motivasyonumuzu daha da artıracak ve çalışmalarımıza bir ivme katacak" dedi. Doğan, ayrıca TURYAP çalışanlarının Popy Para kartları aracılığıyla yaşayacakları kolaylık ve avantajların, müşteri memnuniyeti ve şirketler arası iş birliğinin mükemmel bir örneği olduğunu belirtti.

TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı M. Onur Sarıbay da yaptığı konuşmada, "Popy Para ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinden dolayı çok memnunuz. Çalışanlarımızın Popy Para gibi yenilikçi bir teknoloji ile tanışmış olmaları, kurum olarak bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor. Bu iş birliği sayesinde, çalışanlarımızın finansal işlemlerini daha hızlı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri, şirketimize de olumlu yansıyacak" şeklinde konuştu.

Popy Para ve TURYAP arasındaki bu iş birliği, her iki şirketin de sektörlerindeki lider konumlarını pekiştirmelerine ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmalarına olanak tanıyacak. İş dünyasında sıkça rastlanan bu tür iş birlikleri, yenilikçi çözümler ve teknolojilerin daha geniş kitlelere ulaştırılmasında önemli bir rol oynuyor. TURYAP ve Popy Para arasında gerçekleşen bu anlaşma, iki şirketin de vizyonlarını genişletmelerine ve müşteri memnuniyetini artırmalarına katkıda bulunacak bir adım olarak görülüyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum