• Şirket Haberleri
  • TURYAP “Türkiyenin en büyük ve en güçlü emlak pazarlama ağı hala biziz"

TURYAP “Türkiyenin en büyük ve en güçlü emlak pazarlama ağı hala biziz"

TURYAP, 268 franchise ofisi ve TAM nokta markasında ise 19 franchise ofisiyle Türkiye'nin en büyük gayrimenkul ağına sahip olma özelliği ile zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

20 December 2022
TURYAP “Türkiyenin en büyük ve en güçlü emlak pazarlama ağı hala biziz" Son zamanlarda sosyal medya hesaplarında spakülatif paylaşımlar yapan emlak pazarlama markaları, faal olmayan ofisileri 'varmış' gibi göstererek Türkiye’nin en güçlü firması olduğu algısını yaymaya çalışıyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük emlak pazarlama markası TURYAP, çağdaş emlakçılık modelini geliştirip ülkemizde hizmete sunarak, 1985 yılından bu yana sektöre değer katmaya devam ediyor.

Bugün, Türkiye'nin birçok bölgesinde hizmet sunan yerli ve milli marka TURYAP, 268 franchise ofisi ve TAM nokta markasında ise 19 franchise ofisiyle Türkiye'nin en büyük gayrimenkul ağına sahip olma özelliği ile zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

KURULUM AŞAMASINDA DEĞİL, KURULDU!

Henüz kurulum aşamasında olan ofisleri faal gibi gösteren bazı gayrimenkul firmaları balon rekabet ortamı yaratmaya çalışıyor. TURYAP ise sürekli ağına yeni ofisler ekleyerek büyümeye devam ediyor. Kurulum aşamasında göstererek değil, TURYAP ofislerinin hepsi kuruldu ve faal bir şekilde işletilmeye devam ediyor.

TURYAP hakkında:
1985 yılında Azmi Sarıbay tarafından kurulan TURYAP, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini Türkiye’de hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 330 TURYAP ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla 100 binlerce gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmektedir. Hizmet kalitesini; emlakla ilgili her türlü talepte seri, güvenilir, her iki tarafın yararına nesnel çözümler üretmek şeklinde tanımlayan TURYAP, yatırımcıların ve danışanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş profesyonellerle hizmet vermektedir. Her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahip olan marka, yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşmaktadır. Türkiye'nin en köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan TURYAP, yalnız ülke içinde değil, yurt dışında da Türk vatandaşlarının emlak sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir. Avrupa ve Amerika'da açılan ofisleriyle Türk markasını yurt dışında gururla temsil eden TURYAP, klasik hizmet verdiği TURYAP markasının yanı sıra Amerikan sistemiyle hizmet verdiği ‘Tam Nokta’ şirketiyle de adından söz ettirmektedir. Öte yandan; TuryapNet adıyla hizmet veren veri bankasıyla bilgileri sürekli güncel şekilde saklayan TURYAP, devam eden Ankara Golfkent projesinin yapımını da aralıksız sürdürmektedir.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Fuzul 2024’te İki Katı Büyüme Hedefliyor

Fuzul 2024’te İki Katı Büyüme Hedefliyor

Tasarruf finansman sektörünün öncü markası Fuzul; 2023 yılını aktif büyüklüğünü %100 artırıp 5.4 mil

27 March 2024


DEDEMAN’DAN ÖZBEKİSTAN HAMLESİ

DEDEMAN’DAN ÖZBEKİSTAN HAMLESİ

Sadece yurt içi değil yurt dışı projeleri ile de büyüme ivmesini artıran Türkiye’nin en büyük yerli

22 March 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum