Uluslararası Doğalgaz Sempozyumu Başladı

Bu sene 6. kez düzenlenen Uluslararası Doğalgaz Sempozyumu (INGAS) İstanbul'da başladı...

11 Kasım 2015
Uluslararası Doğalgaz Sempozyumu Başladı

Bu sene 6. kez düzenlenen Uluslararası Doğalgaz Sempozyumu (INGAS) İstanbul'da başladı...

İGDAŞ tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Doğalgaz Sempozyumu (INGAS) başladı. İki gün sürecek sempozyum İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik’in konuşmasıyla açıldı.

Bugünki toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz, Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan ile çok sayıda yerli ve yabancı sektör temsilcileri katıldı.

İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, "INGAS, sektörümüz için ortak aklı başarıyla buluşturuyor. Sektörümüzün geleceğine ışık tutuyor. Bu yıl, ana temamız; ‘doğalgaz sektöründe mükemmele yolculuk’. Burada birçok değerli uzman, akademisyen, sektör temsilcileri ve yöneticiler, bilgi ve birikimlerini paylaşacak. Yeni yaklaşımlar, yeni fikirler ortaya atılacak" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, sempozyum kapsamında başta doğalgaz olmak üzere enerji meselelerini konuşacaklarını, Türkiye doğalgaz piyasasını masaya yatırıp yeni teknolojiler ve sektörel meselelerde fikirlerin sunulacağını açıkladı.

İGDAŞ’ın özelleştirileceği konusunda da açıklama yapan Baraçlı, "Başkanımızın her fırsatta dile getirdiği gibi İstanbul’a yaptığımız her yatırım, yenilik, büyüme ve gelişimini hız kesmeksizin sürdüren İstanbul’un refahı ve geleceği içindir. Sizlerin de bildiği gibi Başkanımız Sayın Kadir Topbaş, yakın bir zamanda İGDAŞ’ın halka arz edileceğini açıklamıştı. Bu ülkemiz adına gerçekten çok önemli bir katma değer." dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

Bursa’da 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle hayata geçirilen İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi “İMOTİM

12 Eylül 2017


“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AVM’lerle ilgili görüş bildirdi. Palandöken, sadece Ankara’da

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat