Unicera 2016 Fuarı Kapılarını Açıyor

19 Şubat 2016
PAYLAŞ
Unicera 2016 Fuarı Kapılarını Açıyor

UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı 23-27 Şubat tarihleri arasında kapılarını açıyor...

Bu yıl 28. kez düzenlenecek olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı kapılarını açıyor. Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği TİMDER’in işbirliği ile düzenlenen fuar 23-27 Şubat tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Unicera 2016 Fuarı sergi, konferans B2B ve B2C etkinliklerinin bir arada olduğu Avrupa’nın ikinci, Türkiye'nin en büyük etkinliği olarak biliniyor. Unicera Fuarı'na 22 ülkeden 72'si yabancı ve 259’u yerli olmak üzere toplam 371 firma katılacak. Fuarda yeni trendler doğrultusunda hazırlanan tasarımlar ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan TİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Sapankaya, "UNICERA’ya katılan üye firmalarımız yerli ve yabancı çok güzel iş ortaklıkları ediniyor. Biz bu noktaya kazan-kazan felsefesi ile geldik. Bu sene 28’incisini düzenleyeceğimiz UNICERA, yıllar içerisinde yurt içi - yurt dışı katılımın ve ziyaretçisinin arttığını gördüğümüz efektif, sonuca yönelik güzel bağlantılar yaptığımız bir fuar olacak. Ayrıca, geçmiş yıllarda yabancı firmaların Türkiye pazarındaki etkinliği yüzde 70 - 80’di, şimdi bu oranı yüzde 10’lara kadar düşürdüğümüzü söyleyebiliriz" dedi.


"Unicera 2016 Fuarı Kapılarını Açıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap