Unique Kurtköy’de Teslimler Aralık 2016’da

İstanbul Pendik'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Ekim 2015
Unique Kurtköy’de Teslimler Aralık 2016’da

14 villa ve 44 daireden meydana gelen Unique Kurtköy projesinde teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor...

İstanbul Anadolu yakasında Kurtköy Çamlık mevkiinde hayata geçirilen Unique Kurtköy projesi Optimum Yatırım Geliştirme imzası taşıyor. Proje Aydos ormanının hemen yanı başında yükseliyor.

8 bin 700 metrekare arsa alanı üzerine yayılan Unique Kurtköy projesi 14 adet villa ve 44 adet daireden meydana geliyor. İnşaat çalışmaları devam eden proje 12 bin 211 metrekare inşaat alanına sahip.

Unique Kurtköy projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon bahçe dubleksi ve 4 oda 1 salon bahçe dubleksi tiplerinde dizayn edildi. Projede villalar ise 5 oda 2 salon tipinde.

Unique Kurtköy FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Unique Kurtköy projesinde yüzde 50 peşinat ödendikten sonra kalan tutar firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. Aynı zamanda yüzde 50 peşinatla kalan tutar teslimde peşin ya da banka kredili ödenebiliyor.

Teslimlerin Aralık 2016'da yapılması planlanan Unique Kurtköy projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, kafeterya alanı, fitness salonu, sauna, çocuk aktivite salonu ve çocuk oyun parkı gibi imkanlar bulunuyor.

Unique Kurtköy Görselleri

Unique Kurtköy İletişim
Telefon: 0 216 684 00 80HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat